Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 01 29 - 16:00

Līdz 5. februārim FinTech uzņēmumi aicināti pieteikties attīstības programmai Lighthouse

SEB banka kopā ar Mastercard aicina Latvijas FinTech jeb finanšu tehnoloģiju uzņēmumus pieteikties dalībai attīstības programmā Lighthouse, lai veidotu sadarbības modeļus ar bankām un investoriem, attīstītu savus produktus un iekarotu starptautiskos tirgus.

Uzņēmumi dalībai programmā var pieteikties līdz 5. februārim, aizpildot pieteikuma anketu. Dalība programmā ir bez maksas, un tās galvenais mērķis ir palīdzēt jaunuzņēmumiem veidot partnerības ar vadošajiem finanšu un tehnoloģiju jomu ekspertiem, lai attīstītu un pilnveidotu savus produktus un pakalpojumus atbilstoši mūsdienu digitālās vides prasībām.

SEB bankas Inovāciju vadītājs Kārlis Karolis: “Programmas galvenā vērtība ir tās iesaistīto partneru kvalitātē un tās uzbūvē – neilgā laikā FinTech uzņēmumiem un partneriem ir iespējas satikt vienam otru un saprast partnerības iespējas un stratēģiskos mērķus. Arī bankas mērķis, piedaloties programmā kā partnerim, ir veidot jaunas sadarbības un papildināt savu pakalpojumu klāstu klientiem vai uzlabot iekšējos procesus. Piemēram, pērn sadarbībā ar programmas otrā cikla uzvarētāju “EveryPay” no Igaunijas visās Baltijas valstīs ieviesām jaunu e-komercijas platformu, kas tirgotājiem ļauj ērtāk apstrādāt klientu pirkumus un vienkāršāk pārvaldīt savus tiešsaistes veikalus vienā sistēmā. Turklāt pērn šis mākoņtehnoloģiju maksāšanas risinājums konkursā “PayTech Awards 2020” tika atzīts par labāko digitālo maksāšanas rīku pasaulē.”

Lighthouse programma tika uzsākta 2018. gadā ar mērķi palīdzēt Baltijas un Ziemeļvalstu jaunuzņēmējiem nodibināt kontaktus, iegūt partnerus un iedvesmoties no pieredzējušiem ekspertiem, kuri jau gadiem darbojas FinTech nozarē. Programmas darbības laikā uzsāktas jau vairāk nekā 70 partnerības. No Latvijas iepriekšējo trīs ciklu laikā programā ir piedalījušies seši uzņēmumi.

Vairāk informācijas par programmu šeit.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.