Switch to mobile version. Augšup

FONDU PAZIŅOJUMI - 2021 01 15 - 09:00

Par pāreju uz jaunu SEB fondu klasi

Mēs pastāvīgi pilnveidojam mūsu klientiem piedāvātos ieguldījumu risinājumus, sekojot līdzi tirgus tendencēm un izmaiņām likumā. Tādēļ no 2021. gada 15. janvāra piedāvājam 22 jaunus U klases ieguldījumu fondus, kuri aizstāj līdz šim pieejamos C klases fondus, saglabājot līdzšinējo ieguldījumu politiku, stratēģiju, riska līmeni un izpildes ciklu.

Jaunajiem U klases fondiem ir mainīta izmaksu struktūra, kas sniegs skaidru un caurskatāmu pārskatu par kopējām izmaksām. Tās veido:

 1. fonda pārvaldnieka komisija, kas tiek aprēķināta katru dienu un iekļauta ieguldījumu fonda apliecības cenā. Salīdzinot ar C klases fondiem, jauno U klases fondu pārvaldnieka komisija ir ievērojami zemāka, jo tā neparedz pamudinājumu maksājumus fonda izplatītājam;
 2. bankas ikmēneša fonda apkalpošanas maksa, kas paredz neierobežota daudzuma fondu apliecību pirkšanas/pārdošanas, regulāras pirkšanas un maiņas darījumu izpildi, kā arī vērtspapīru turēšanu vērtspapīru kontā bez jebkādām papildu vienreizējām  komisijas maksām.

Ar jauno un veco fondu kopējām izmaksām var iepazīties MiFID izmaksu sadaļā.

No 2021. gada 15. janvāra C klases fondi vairs netiek piedāvāti iegādei, bet visi aktīvie C Klases Regulāro fondu pirkšanas rīkojumi joprojām paliek spēkā. Ja Jūsu portfelī ir C klases fondi, tie netiks automātiski pārdoti vai apmainīti pret U klases fondiem – Jūs varēsiet fondus paturēt savā īpašumā un turpināt saņemt pamudinājumus. Taču, ja vēlēsieties pārdot vai apmainīt ieguldījumu portfelī esošos C klases fondus pret jaunajiem U klases fondiem, maiņa tiks nodrošināta bez maksas.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.