Switch to mobile version. Augšup

PENSIJA UN APDROŠINĀŠANA - 2020 12 08 - 08:40

SEB Life and Pension Baltic SE pilnveido ieguldījumu fondu piedāvājumu

Vēlamies Jūs informēt, ka ir pilnveidots SEB Life and Pension Baltic SE fondu piedāvājums. Turpmāk, slēdzot jaunu dzīvības apdrošināšanas ar uzkrājumu līgumu vai veicot fondu maiņu esošajā līgumā, klientiem būs jāizvēlas fondi no jaunā SEB Life and Pension Baltic SE piedāvājuma.

Mēs nepārtraukti tiecamies pilnveidot mūsu fondu piedāvājumu, veicot izmaiņas atbilstoši tirgus tendencēm un mūsu iespējām. Tieši tāpēc jaunajā piedāvājumā ir ietverts jauns fonds – indeksu fonds, kas paredzēts klientiem ar lielāku riska noturību, kā arī vienkāršota fondu izvēle – samazināts fondu skaits, saglabājot ieguldījumu ģeogrāfijas un riska diversifikāciju.

Ņemot vērā SEB Life and Pension Baltic SE ieguldījumu apjomu, mums ir iespēja piedāvāt fondus ar zemāku pārvaldīšanas komisiju, kas pozitīvi ietekmē fondu daļas vērtību. Pārvaldīšanas komisija ir samazināta visiem fondiem mūsu piedāvājumā.

Apskatīt fondu piedāvājumu iespējams sadaļā “Fondu cenas”. 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.