Switch to mobile version. Augšup

FONDU PAZIŅOJUMI - 2020 11 17 - 10:20

Par izmaiņām SEB Fund 3 – SEB Technology fondā

SEB Investment Management AB plāno veikt vairākus uzlabojumus SEB Technology fondā. Pēc izmaiņām apakšfonds joprojām tiks aktīvi pārvaldīts, kā arī izmaksas paliks nemainīgas.

Izmaiņu dēļ Jums nav jāveic papildu darbības, taču, ja vēlaties, Jums ir iespēja līdz 2020. gada 9. decembra plkst. 14.00 pēc Latvijas laika iesniegt bankā rīkojumu fondu daļu pārdošanai.

Sākot ar šī gada 10. decembri stāsies spēkā sekojošas izmaiņas:

 • Fonda pārvaldība tiks uzticēta ieguldījumu sabiedrībai BlackRock. Izvēlētajam fonda pārvaldniekam ir ilggadēja un veiksmīga ieguldījumu pieredze tehnoloģiju uzņēmumos.
 • Fonda stratēģijā tiks pielietota fundamentālā analīze(līdz šim tika izmantots kvantitatīvais process), un fonds varēs veikt ieguldījumus arī jaunattīstības tirgos.
 • Ieguldījumu stratēģijā tiks iekļauti jaunattīstības tirgi, tai skaitā Āzija. Līdz ar to fonds vairs nekoncentrēsies tikai uz šauru ģeogrāfisko sektoru, ļaujot fondam būt elastīgam un pavērt jaunas peļņas iespējas. Fonds varēs veikt ieguldījumus arī Ķīnas tirgus A-kategorijas akcijās līdz pat 15% no visa fonda kapitāla.
 • Vērtēšanas diena (NAV) – klientiem iesniedzot darījumu līdz plkst. 14.00 pēc Latvijas laika, darījumi tiks izpildīti par iesniegšanas dienas cenu, kura taps zināma nākamajā darba dienā.
 • Salīdzinošais indekss tiks mainīts no MSCI World Information Technology Net Return Index uz MSCI AC World Information Technology Net Return Index. AC apzīmē “All Country.”

Ietekmētie fondi:

SEB Fund 3 – SEB Technology Fund, C (USD), ISIN LU0427864466
SEB Fund 3 – SEB Technology Fund, D (USD), ISIN LU0047324487

Detalizēta informācija par izmaiņām (angļu valodā)

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.