Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 11 04 - 10:45

Izmaiņas SEB bankas cenrādī no 2021. gada 6. janvāra

2021. gada 6. janvārī stāsies spēkā izmaiņas SEB bankas cenrādī. Vēršam Jūsu uzmanību uz būtiskākajām pakalpojumu izmaiņām privātpersonām un uzņēmumiem.

Būtiskākās izmaiņas privātpersonām

 • Komisijas maksa par naudas pārskaitīšanu no krājkonta vai digitālās krājkases, iepriekš neiesniedzot rakstisku pieteikumu, turpmāk būs samazināta līdz 0,5% min. 1 EUR (iepriekš 5 EUR).
 • Norēķinu kartes lietošanas maksa turpmāk mēnesī būs 1.40 EUR. Kartes izgatavošanas maksa būs izdevīgāka, ja to aktivizēsiet patstāvīgi internetbankā, mobilajā lietotnē vai bankomātā – 1.40 EUR. Aktivizējot karti bankas filiālē vai zvanot uz klientu centru, tās izgatavošanas maksa būs 5.00 EUR.
 • Classic kredītkartes lietošanas maksa turpmāk mēnesī būs 2.50 EUR. Kartes izgatavošanas maksa būs izdevīgāka, ja to aktivizēsiet patstāvīgi internetbankā, mobilajā lietotnē vai bankomātā – 2.50 EUR. Aktivizējot karti bankas filiālē vai zvanot uz klientu centru, tās izgatavošanas maksa būs 5.00 EUR.
 • Atkārtota Smart-ID konta izveidošana vai tā atjaunināšana filiālē turpmāk būs 5,00 EUR. Pirmreizēja Smart-ID lietotnes izveide un konsultācijas filiālē būs bez maksas, kā arī aicinām to darīt patstāvīgi

Būtiskākās izmaiņas uzņēmumiem

 • Norēķinu kartes lietošanas maksa turpmāk mēnesī būs 2.00 EUR. Kartes izgatavošanas maksa būs izdevīgāka, ja to aktivizēsiet patstāvīgi internetbankā, mobilajā lietotnē vai bankomātā – 5.00 EUR. Aktivizējot karti bankas filiālē vai zvanot uz klientu centru, tās izgatavošanas maksa būs 10.00 EUR.
 • Kredītkartes lietošanas maksa turpmāk mēnesī būs 5.00 EUR. Kartes izgatavošanas maksa būs izdevīgāka, ja to aktivizēsiet patstāvīgi internetbankā, mobilajā lietotnē vai bankomātā – 5.00 EUR. Aktivizējot karti bankas filiālē vai zvanot uz klientu centru, tās izgatavošanas maksa būs 10.00 EUR.
 • Komisijas maksa par skaidras naudas izņemšanu SEB un Swedbank bankomātos turpmāk būs 1%, min 1 EUR.
 • Izmaiņu veikšana internetbankas līgumā, ja to darīs bankas darbinieks filiālē, būs 10,00 EUR. Internetbankas administrators (uzņēmuma pārstāvis) izmaiņas internetbankas līgumā var veikt bez maksas.
 • Atkārtota Smart-ID konta izveidošana vai tā atjaunināšana filiālē turpmāk būs 5,00 EUR. Pirmreizēja Smart-ID lietotnes izveide un konsultācijas būs bez maksas, kā arī aicinām to darīt patstāvīgi.

Plašāka informācija par izmaiņām SEB bankas cenrādī pieejama seb.lv/cenradis2021

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.