Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 10 15 - 16:15

Divām Rīgas Ekonomikas augstskolas studentēm piešķirta SEB bankas stipendija

Turpinot ilgtermiņa stipendiju programmu Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) audzēkņiem, šogad SEB banka stipendiju piešķīra divām talantīgām studentēm.

SEB bankas stipendijas šī mācību gada maksas segšanai 3900 eiro apmērā saņēma Katrīna Ciniņa un Elīza Ozola.

Stipendiātes tika izraudzītas, vērtējot REA audzēkņu sekmes, kā arī kopā ar REA Absolventu asociāciju attālināti intervējot kandidātus.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts uzsver, ka REA un SEB banku jau ilgus gadus saista īpašas attiecības. “Ik gadus uzņemot praksē studentus, kā arī iesaistoties mācību darbā, esam palīdzējuši REA kļūt par labāko biznesa augstskolu Baltijas valstīs. Ar šo stipendiju programmu vēlamies turpināt atbalstīt gudrus un talantīgus REA studentus. Esam pārliecināti, ka ieguldījums šajos jauniešos ilgtermiņā nesīs ieguvumus arī plašākai sabiedrībai, un tie pratīs radīt augstu pievienoto vērtību ne tikai sev, bet arī mūsu valstij.”

SEB ik gadu nodrošina stipendijas vairāk nekā 20 Latvijas augstskolu studentiem. Turklāt pērn SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere sadarbībā ar Vītolu fondu dibināja savu stipendiju, kas paredzēta centīgiem un talantīgiem jauniešiem, kam nepieciešams finansiāls atbalsts.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.