Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 10 05 - 09:00

7. oktobrī būs īslaicīgi traucējumi maksājumu karšu darbībā

Viena no galvenajām SEB bankas pēdējo gadu prioritātēm ir bijusi jaunas, visā Baltijā vienotas maksājumu sistēmas ieviešana, lai iespējami efektīvāk nodrošinātu karšu darījumu veikšanu un apstrādi.

Noslēdzot pāreju uz jauno risinājumu, 7. oktobrī būs īslaicīgi traucējumi maksājumu karšu darbībā:

  • no plkst. 15.55 līdz 16.05 ar SEB maksājumu kartēm nevarēs veikt darījumus tirdzniecības vietās un interneta veikalos, kā arī izņemt un iemaksāt naudu bankomātos;
  • no plkst. 12.00 līdz 16.00 ar citu banku izdotām maksājumu kartēm nevarēs izņemt naudu SEB bankomātos.

Ja pāreja uz jauno sistēmu būs ilgāka, nekā tiek plānots, par to operatīvi informēsim mūsu sociālajos tīklos un risināsim situāciju, lai maksimāli ātri atjaunotu karšu darbību.

Atvainojamies par neērtībām!

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.