Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 09 21 - 13:35

Notiks tiešsaistes diskusija “Ar kādiem auto brauksim rītdien? Tendences, mīti, secinājumi.”

Pieaugot sabiedrības izpratnei par ilgtspēju, arvien aktuālāks jautājums kļūst arī videi draudzīga pārvietošanās, tāpēc 22. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.00 aicinām pievienoties tiešsaistes diskusijai ar nozares ekspertiem par to, kādas tendences jau tuvākajā nākotnē varētu būt sagaidāmas Latvijas auto tirgū un iedzīvotāju paradumos.

Diskusiju iespējams skatīties Facebook vai Delfi.

Diskusijā piedalīsies SEB līzinga vadītāja Latvijā Jeļena Gavrilova, Latvenergo elektrotransporta uzlādes tīkla attīstības vadītājs Ansis Valdovskis un uzņēmuma SIXT vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems. Diskusijas ievadā auto eksperts Normunds Avotiņš sniegs arī ieskatu nozares šā brīža aktualitātēs.

Eksperti diskutēs par to, cik “zaļi” šobrīd ir Latvijas iedzīvotāju paradumi auto izvēlē un kāda ir viņu gatavība šobrīd iegādāties videi draudzīgu automašīnu. Tāpat arī tiks runāts par biežāk sastopamajiem mītiem, kas saistīti ar elektroauto – šā brīža piedāvājums, izmaksas un infrastruktūras pieejamība.

Diskusijas laikā būs iespēja uzdot arī savus jautājumus, un interesantākā jautājuma autors saņems arī balvu – uz nedēļas nogali jaudīgo elektro auto Hyundai KONA Electro no Skandi Motors.

Vairāk par auto aktualitātēm

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.