Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 07 31 - 16:45

Ar 1. augustu SEB bankas filiālē Jelgavā piedāvāsim tikai bezskaidras naudas apkalpošanu

Ņemot vērā arvien pieaugošo klientu izvēli izmantot bezskaidras naudas darījumus, no 1. augusta filiālē Jelgavā nebūs iespējams veikt skaidras naudas darījumus, līdzīgi kā tas kopš 1. jūlija jau ir filiālēs Rēzeknē, Liepājā, Talsos, Valmierā un Daugavpilī.

Mūsu speciālisti joprojām konsultēs par dažādiem bankas pakalpojumiem un palīdzēs tos noformēt, taču skaidras naudas darījumus turpmāk aicinām veikt, izmantojot skaidras naudas iemaksas – izmaksas bankomātus, savukārt uzņēmumiem, gadījumos, kad skaidras naudas summas ir lielākas un naudas ieskaitīšana izmantojot bankomātu nešķiet piemērota, ērtākai uzņēmuma finanšu pārvaldībai noderēs inkasentu pakalpojumi.

Tehnoloģiju attīstības tempi ienes korekcijas daudzos mūsu paradumos, un viena no pamanāmākajām tendencēm ir skaidras naudas darījumu pakāpeniska aizstāšana ar daudz efektīvākām un praktiskākām alternatīvām - pārskatījumiem internetbankā un maksājumiem ar kartēm.

Ja agrāk cilvēki mēdza doties uz bankas filiāli, tad tagad, lietojot internetbanku, ietaupās gan laiks, gan izpaliek komisijas maksas, kas katru reizi jāmaksā par skaidras naudas darījumiem. Arī lai iemaksātu uzņēmuma kontā skaidru naudu, vairs nav nepieciešams doties uz filiāli. To iespējams ērtā laikā un vietā izdarīt naudas iemaksas/izmaksas bankomātā. Šobrīd Latvijā ir 90 šādi SEB bankomāti, un uzņēmumi aizvien biežāk izmanto šo iespēju.

SEB bankomātu saraksts pieejams mājaslapā seb.lv/bankomati. Ar SEB bankas maksājumu karti varat izņemt naudu arī draudzīgo bankomātu tīklā, kurā ietilpst SEB bankas un Swedbank bankomāti.

Savukārt uzņēmējiem, gadījumos, kad skaidras naudas summas ir lielākas vai naudas ieskaitīšana izmantojot bankomātu kādu praktisku iemeslu dēļ nešķiet piemērota, ērtākai uzņēmuma finanšu pārvaldībai noderēs inkasentu pakalpojumi. Tas ir piemērots risinājums arī tirdzniecības uzņēmumiem, kam regulāri nepieciešams papildināt maiņas naudas krājumus. Jau šobrīd daļa SEB bankas juridisko klientu izmanto inkasentu pakalpojumus, jo tas ir ērti - uzņēmuma darbiniekam nekur ar skaidru naudu nav jāiet, inkasenti paši ierodas uzņēmumā, ietaupot uzņēmējiem tik svarīgo laiku un neietekmējot uzņēmuma darba procesus. Turklāt, tas ir viens no drošākajiem veidiem, kā uzņēmumam skaidru naudu nogādāt līdz uzņēmuma kontam.

Pieteikties inkasentu pakalpojumiem klienti var internetbankā vai SEB bankas filiālē.

Atgādinām, ka bankas pakalpojumi attālinātiem darījumiem pieejami vienmēr 24/7 režīmā:

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.