Switch to mobile version. Augšup

FONDU PAZIŅOJUMI - 2020 07 29 - 08:40

Par izmaiņām SEB Europe Index Fund un SEB US Index Fund

2020. gada 21. augustā spēkā stāsies izmaiņas apakšfondos SEB Europe Index Fund un SEB US Index Fund – tiks mainīts ieguldījumu mērķis, politika, etalons un nosaukums.

Abi apakšfondi joprojām tiks pasīvi pārvaldīti, taču tiks mainīti fondu etaloni un to ienesīguma modelis. Tas nozīmē, ka līdz šīm fondu mērķis bija atspoguļot etalona ienesīgumu, taču pēc izmaiņām fondu mērķis būs atspoguļot ienesīgumu pēc iespējas tuvāk ienesīguma etalonam, ņemot vērā fonda strikto ilgtspējības politiku. Līdz ar to ienesīgums būs mainīgs no etalona, jo fondi neieguldīs tajos etalona uzņēmumos, kas darbojas fosilo kurināmo sektorā.

SEB Europe Index Fund mainīs nosaukumu uz SEB Sustainable Europe Exposure Fund, un SEB US Index Fund mainīs nosaukumu uz SEB Sustainable US Exposure Fund. Jaunie fondu etaloni būs MSCI Europe Index un MSCI US Index.

Fondu klientiem izmaiņu dēļ nav jāveic papildu darbības, taču, ja Jūs neatbalstāt augstāk  minētās ieguldījumu fondu izmaiņas, Jums ir iespēja līdz 2020. gada 19. augusta plkst. 14.00 iesniegt bankā rīkojumu fondu daļu pārdošanai.

Detalizēta informācija par izmaiņām (angļu valodā)

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.