Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 06 29 - 11:35

SEB izsniedz finansējumu minerālūdens ražotājam VENDEN vairāk nekā 900 tūkstošu eiro apmērā

SEB grupas uzņēmums SIA “SEB līzings” ir izsniedzis finansējumu minerālūdens ražotājam SIA “VENDEN” 916 tūkstošu eiro apmērā, lai uzņēmums varētu atjaunot savu auto parku, iegādājoties 17 jaunus mikroautobusus un 10 kravas automašīnas.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis: “VENDEN  ir ne tikai viens no bankas ilgtermiņa sadarbības partneriem, kas ar pārdomātu darbības stratēģiju ir izaudzis par nopietnu tirgus spēlētāju, bet arī no tiem bankas klientiem, kurš nepārtraukti domā par to, kā attīstīt savu darbību plašāk. Tā, piemēram, 2021. gadā uzņēmums jau ir ieplānojis palielināt savu auto parku vēl par 10 mikroautobusiem, izmantojot mūsu bankas finansējuma iespējas vairāk nekā 200 tūkstošu eiro apmērā. Ir patiess gandarījums sniegt atbalstu uzņēmumam, ar kuru mums saskan gan ilgtermiņa skatījums uz darbības attīstību, gan vērtības, kas saistītas ar ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstību”.
 
Aldis Škutāns, SIA VENDEN izpilddirektors: “Mēs augsti novērtējam veiksmīgo ilgtermiņa sadarbību ar vienu no vadošajām Latvijas bankām - SEB banka, kura jau vairākus gadus ir mūsu uzticams partneris. Mēs pateicamies SEB bankai par sniegto atbalstu, kas palīdzēs uzņēmumam intensīvāk attīstīties un realizēt nospraustos mērķus.
Pastāvīgi uzņēmumam attīstoties un paplašinoties klientu lokam, arvien vairāk kļuva jūtama nepieciešamība modernizēt un palielināt automašīnu parku.  Sniegtais finansiālais atbalsts dos iespēju ne tikai atjaunināt esošo automašīnu parku, bet arī papildus optimizēt iekšējos procesus uzņēmumā, kā arī pilnveidot produkcijas piegādes veidus, kā rezultātā uzlabosies klientu apkalpošana”

Uzņēmums VENDEN ir dibināts 1997. gadā. Tā pamatdarbība ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu iznomāšana, kafijas un saistīto preču tirdzniecība, kā arī kafijas automātu iznomāšana. Uzņēmums jau vairāk nekā 23 gadus ražo ūdeni 18,9 litru tvertnēs un ir līderis šajā segmentā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.