Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 06 17 - 11:35

SEB banka Ilgtspējas indeksā saņem platīna novērtējumu jau ceturto gadu pēc kārtas

2020. gada Ilgtspējas indeksā SEB banka ceturto gadu pēc kārtas saņēma Ilgtspējas indeksa Platīna kategoriju, kas ir augstākais uzņēmuma ilgtspējas novērtējums atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos. Šāda novērtējuma saņemšanu veicināja ieguldījums, attīstot pārdomātu biznesa stratēģiju un labu biznesa pārvaldību, veidojot tīru un caurspīdīgu biznesa vidi, mazinot tiešo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī rūpējoties par darbiniekiem un klientiem, tanī skaitā gādājot par ilgtspējīgiem risinājumiem finanšu pakalpojumu un servisa attīstīšanā.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere:

"Ilgtspējai manā izpratnē vienmēr bijusi daudz plašāka nozīme - vairāk nekā dabas resursu izmantošana. Pirmkārt - tā ir ilgtermiņa domāšana it visā, ko darām - sākot no lēmumiem, kuri atbalsosies pēc vairākiem gadiem, līdz pat darbībām šodien, kas var palīdzēt būvēt labāku nākotni. Otrkārt - ilgtspēja ir par to, kā mēs ieguldām resursus, dažādus resursus, kas mums doti pārvaldīšanai, kamēr esam dzīvi. Biznesā bez nepārtrauktas uzmanības un iesaistes no vadības gan ilgtermiņa domāšanu un atbildīgu resursu lietošanu kā ilgtspējas pamatu grūti nodrošināt, un tagad nonākam pie būtiskākā - ilgtspējības principu ieviešana prasa sabiedrības izpratni un iesaisti. Es domāju, ka izpratne un iesaiste ir tieši tas, kas SEB komandu padara tik īpašu.

Mūsu novērtējums ilgtermiņā, esot Platīna kategorijā, ir kā rezultāts gan vadības uzmanībai, gan komandas izpratnei un iesaistei.  Lai arī pilnveidei nav robežu, redzu, cik nozīmīgu ietekmi valsts ilgtspējas nodrošināšanai dod ik viena uzņēmēja un sabiedrības locekļa skats un rīcība ilgtermiņā. Īstermiņš ir viegli, bet trausli, ilgtermiņš ir grūtāk, bet pamatīgi."

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.