Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 05 14 - 09:05

Pēc 20. jūlija vairs netiks nodrošināta Jelgavas iedzīvotāju karšu apkalpošana

2020. gada 20. jūlijā beidzas SEB bankas un Jelgavas pilsētas domes sadarbības līgums par Jelgavas iedzīvotāja karšu un Jelgavas skolēna apliecību nodrošināšanu. Izvērtējot projekta turpmākai īstenošanai nepieciešamās investīcijas, nolemts līgumu vairs nepagarināt, līdz ar to pēc 20. jūlija netiks nodrošināta jaunu karšu izsniegšana un esošo karšu apkalpošana. Lai norēķinātos par braucieniem pilsētas sabiedriskajā transportā, esošās kartes iedzīvotāji varēs izmantot līdz šī gada 20. jūlijam, taču ar šī gada 21. jūliju tās tiks automātiski slēgtas un vairs nebūs derīgas.  Pagaidām jaunas Jelgavas iedzīvotāja kartes tiks izsniegtas vēl līdz 1. jūlijam.

Katrs Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartes īpašnieks (vai tā likumiskais pārstāvis, ja karte ir izgatavota skolēnam vecumā no 7 līdz 15 gadiem) tuvākajā laikā no bankas saņems vēstuli ar sīkāku informāciju par karšu slēgšanu, tāpēc aicinām pārliecināties, ka bankai pieejamajos datos ir norādīta korekta kontaktinformācija un faktiskā dzīvesvietas adrese.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “SEB banka bija pirmā banka Latvijā, kura 2012. gadā atsaucās Jelgavas pilsētas pašvaldības aicinājumam un sāka izsniegt bezkontakta maksājumu kartes pilsētas iedzīvotājiem, lai viņi varētu ērtāk saņemt atvieglojumus  pilsētas sabiedriskajā transportā vai ēdināšanai skolās. Domājot par projekta tālāko attīstību un izvērtējot tai nepieciešamās investīcijas, no bankas puses tika nolemts līgumu nepagarināt, par to laicīgi informējot par šo lēmumu Jelgavas pilsētas pašvaldību. Jau iepriekš bijām aicinājuši pašvaldību rast iespēju nodrošināt karšu saņemšanu arī tiem iedzīvotājiem, kuri ir citu banku klienti un varbūt kādu iemeslu dēļ nevēlas atvērt papildu kontu SEB bankā, kas ir nepieciešams Jelgavas iedzīvotāja kartes vai Jelgavas skolēna apliecības izgatavošanai. Jaunais risinājums, pie kura šobrīd strādā pilsētas dome, turpmāk nodrošinās iespēju saņemt karti neatkarīgi no tā, kuras bankas pakalpojumus iedzīvotājs ikdienā izmanto.”

Jelgavas iedzīvotāja karte un Jelgavas skolēna apliecība ir piesaistīta norēķinu kontam SEB bankā, kas paliks atvērts arī pēc kartes slēgšanas. Pirmos 3 mēnešus pēc kartes slēgšanas konta apkalpošana būs bez maksas, taču pēc tam tiks piemērota komisijas maksa saskaņā ar SEB bankas cenrādi – 0.70 EUR mēnesī. Tāpēc, ja klients izvēlēsies turpināt sadarbību ar banku arī turpmāk, lai izmantotu citus SEB bankas pakalpojumus, aicinām izvēlēties kādu no Klienta komplektiem, kas par fiksēti zemu mēneša maksu ļauj izmantot visus ikdienā nepieciešamos bankas pakalpojumus, tostarp bez komisijas maksas veikt pārskaitījumus, izmantot norēķinu karti un uzturēt kontus. Noskaidrot piemērotāko komplektu un pieteikties tam var seb.lv/komplekts.

Ja tomēr klients vairs nevēlas izmantot bankas pakalpojumus, aicinām kontu slēgt, lai neradītu liekas izmaksas par konta apkalpošanu. Konta slēgšanas pieteikums pieejams internetbankā: Konti/Kartes – Norēķinu konti – Slēgt norēķinu kontu.

Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldība, šobrīd tiek izstrādātas jaunas personalizētas viedkartes, kas arī turpmāk ļaus iedzīvotājiem saņemt pašvaldības atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā un ēdināšanai skolās, un tās varēs saņemt no jūlija. Detalizēta kārtība, kādā jaunās kartes tiks izsniegtas un kādus atvieglojumus tās paredzēs noteiktām iedzīvotāju grupām, pēc domes lēmuma un saistošo noteikumu spēkā stāšanās tiks publicēta izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.