Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 05 11 - 16:10

Grozījumi SEB bankas Finanšu instrumentu darījumu līgumā, tā II daļā (Vispārējos noteikumos) un III daļā (Procentu likmju atvasināto darījumu noteikumi)

2020. gada 18.jūnijā stājas spēkā grozījumi SEB bankas Finanšu instrumentu darījumu līgumā, tā II daļā (Vispārējos noteikumos) un III daļā (Procentu likmju atvasināto darījumu noteikumi).

Grozījumi saistīti ar digitālo kanālu, tostarp Internetbankas, izmantošanu paziņojumu komunikācijas ietvaros un ar Eiropas Savienības normatīvā regulējuma prasību ievērošanu. Tāpat ieviestas dažas citas nebūtiskas tehniskas izmaiņas.

Sākot ar 2020. gada 18. jūniju, SEB bankai savā darbībā jāievēro Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas Nr. 648/2012 grozījumi par ārpusbiržas atvasinātajiem instrumentiem, centrālajiem darījumu partneriem un darījumu reģistriem. Grozījumu ietvaros SEB bankai ir pienākums iesniegt starp SEB banku un nefinanšu darījumu partneriem noslēgtos ārpusbiržas atvasināto instrumentu darījumus, to grozījumus un to izbeigšanu darījumu reģistram, kas iepriekš nefinanšu darījumu partneriem bija jāziņo personīgi.

Aicinām iepazīties ar grozījumiem:

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.