Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 03 15 - 13:50

Bankas filiāles būs atvērtas un nodrošinās finanšu pakalpojumu pieejamību

Lai turpinātu nodrošināt klientiem nepieciešamos finanšu pakalpojumus, visas SEB bankas filiāles Rīgā un ārpus tās būs atvērtas. Taču, rūpējoties par savu, līdzcilvēku un bankas darbinieku veselību, klienti šobrīd aicināti prioritāri izmantot iespēju finanšu pakalpojumus saņemt attālināti.

Bankas filiāles turpinās darbu kā ierasts, taču ar izmaiņām darba laikos. Jau no 14. marta darba laika izmaiņas ir ieviestas bankas filiālēs, kas atrodas tirdzniecības centros Rīgā: “Alfa”, “Spice”, “Domina”, “Damme”, “Rimi Valdemārs” un “Galleria Riga”. Darba dienās filiāles tirdzniecības centros būs atvērtas no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 (izņemot filiāli "Dominā", kas klientus apkalpos no plkst. 11.00 līdz 18.00), savukārt sestdienās un svētdienās filiāles visos tirdzniecības centros būs slēgtas. Filiālēs ārpus Rīgas pagaidām darba laiki netiek mainīti, taču, vērojot turpmākās norises un situācijas attīstību, var tikt veiktas izmaiņas, par ko bankas klienti tiks uzreiz informēti.

Jāuzsver, ka visi pamata finanšu pakalpojumi klientiem ir pieejami digitālā formā un darījumus var veikt, izmantojot mobilo lietotni, internetbanku, bankomātus. Aicinām klientus šobrīd arī dot priekšroku bezkontakta maksājumiem, nevis skaidras naudas norēķiniem. Savukārt saziņai ar banku aicinām izmantot video konsultācijas iespējas, kā arī saziņu internetbankā, sociālajos tīklos, rakstot e-pastu, zvanot pa tālruni vai uzdodot jautājumus virtuālajam asistentam mājaslapā.

Ja tomēr attālinātās iespējas kādu iemeslu dēļ nav pieejamas un tomēr ir nepieciešamība bankas filiāli apmeklēt klātienē, aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot distanci un klepus higiēnu. Šobrīd cilvēku skaita ierobežojums filiālēs nav noteikts, taču aicinām klientus būt saprotošiem, ja tāds tiks noteikts, redzot, ja palielinās apmeklētāju skaits.

Aicinām klientus sekot līdzi aktuālajai informācijai bankas sociālajos tīklos un mājaslapā, kā arī būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību. Stingri aicinām ikvienu klientu, kurš pēdējo 14 dienu laikā ir atgriezies no koronavīrusa skartas teritorijas vai kontaktējies ar šādu personu, banku klātienē neapmeklēt.

Vairāk par iespējām bankas pakalpojumus saņemt attālināti: https://www.seb.lv/online-pakalpojumi

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.