Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 03 13 - 13:35

Dezinfekcijai šobrīd slēgta Centra filiāle TC Galleria Rīga

Uzmanību! Ievērojot piesardzību un rūpējoties par klientu un bankas darbinieku veselību, no šodienas līdz pirmdienai dezinfekcijas pasākumu veikšanai tiek slēgta Centra filiāle (Dzirnavu ielā 67, TC Galleria Rīga), konstatējot faktu, ko to apmeklēja klients, kurš bija kontaktējies ar kādu personu, kura atgriezusies no koronavīrusa skartas valsts.

Stingri aicinām ikvienu klientu – ja pēdējo 14 dienu laikā esat atgriezies no koronavīrusa skartas teritorijas vai kontaktējies ar šādu personu, banku klātienē neapmeklējiet! Tā vietā aicinām izmantot attālinātās iespējas.

Būsim atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību!

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.