Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 02 07 - 19:15

Jonas Alstroms apstiprināts par SEB Baltijas divīzijas vadītāju

Jonas Alstroms pievienojās SEB Grupai 2005. gadā no investīciju kompānijas Investor AB, kas ir lielākais SEB Grupas akcionārs, un kopš tā laika ir bijis vairākās stratēģiskās un vadības pozīcijās dažādās SEB Grupas struktūrvienībās. Jonas Alstroms ir bijis SEB Grupas Stratēģijas biroja vadītājs, ieņemot nozīmīgu lomu SEB Grupas biznesa plāna radīšanā un realizēšanā. 2018. gadā Jonas Alstroms uzņēmās finanšu direktora lomu SEB Baltijas divīzijā.

“Esmu pateicīgs, ka Jonas Alstroms ir piekritis šim svarīgajam uzdevumam - vadīt Baltijas divīziju. Jonas savas karjeras laikā SEB Grupā sevi ir pārliecinoši parādījis un pēdējo divu gadu laikā ir veiksmīgi pildījis finanšu direktora lomu Baltijas divīzijā. Ņemot vērā Jonasa pieredzi dažādās vadības pozīcijās SEB Grupā, esmu pārliecināts, ka viņam izdosies nodrošināt labu vadības lomas pārņemšanu,” norāda SEB Grupas prezidents Johans Torgebijs.

“Pēc gandrīz 20 gadiem bankā esmu nolēmis turpināt profesionālo dzīvi ārpus bankas. SEB Grupā man ir bijusi iespēja būt dažādās pozīcijās, tai skaitā vadīt SEB Baltijas divīziju. Esmu pateicīgs SEB Grupai par šo iespēju,” uzsver Riho Unts, līdzšinējais Baltijas divīzijas vadītājs.

“Riho ir veiksmīgi vadījis Baltijas divīziju četrus gadus. Esmu pateicīgs viņam par visu paveikto SEB Grupas labā, kā arī par mūsu biznesa Baltijā stiprināšanu,” norāda Johans Torgebijs.

Vadības nomaiņa ir spēkā no 7. februāra. Riho Unts pārtrauks darbu SEB Grupā pēc šī gada vasaras, līdz tam pildot padomes priekšsēdētāja pienākumus SEB Grupas banku padomēs Baltijā, kā arī veicot padomnieka lomu un fokusējoties uz SEB Grupas finanšu noziegumu novēršanas programmu, kā arī publiskās un privātās partnerības veidošanu cīņai pret finanšu noziegumiem kopumā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.