Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2019 12 27 - 15:20

Par karšu darījumiem pie Latvijā nelicenzētiem interneta azartspēļu un izložu organizētājiem

2019. gada 3. aprīlī tika pieņemti grozījumi Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likumā, kas nosaka pienākumu finanšu iestādēm atteikt karšu maksājumus gadījumos, ja maksājums tiek veikts uz Latvijā nelicencētu interaktīvo azartspēļu un interaktīvo izložu organizētāju. Šīs izmaiņas tiek veiktas ar mērķi ierobežot piekļuvi Latvijā nelicencētajām interaktīvajām azartspēlēm un izlozēm. Likuma grozījumi paredz arī to, ka finanšu iestādēm ir pienākums sniegt informāciju VID par personai atteiktajiem maksājumiem.

Ņemot vērā minētās izmaiņas, SEB banka no 2019. gada 30. decembra atteiks karšu darījumus, kas veikti pie Latvijas Republikā nelicenzētiem interaktīvo azartspēļu un izložu pakalpojumu sniedzējiem. Banka par šiem darījumiem informēs arī VID.

Lasīt vairāk par minētajām izmaiņām likumā

Lasīt vairāk par minēto izmaiņu mērķi

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.