Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 12 19 - 13:50

SEB izveido vienotu dzīvības apdrošināšanas kompāniju Baltijā - SEB Life and Pension Baltic SE

Līdz ar Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra apstiprinājuma saņemšanu, noslēdzies SEB grupas Baltijā strādājošo dzīvības apdrošināšanas kompāniju konsolidācija vienotā uzņēmumā SEB Life and Pension Baltic SE. Jaunā uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā, bet tā filiāles darbosies Igaunijā un Lietuvā.

SEB grupai Baltijā līdz šim bija trīs atsevišķas dzīvības apdrošināšanas kompānijas: SEB Elu-ja Pensionikindlustus Igaunijā, SEB Dzīvības apdrošināšana Latvijā un SEB Gyvybes draudimas Lietuvā, kā arī SEB Life&Pension Holding AB Rīgas filiāle, kas atbildīga par dzīvības apdrošināšanas un pensiju uzkrājumu jomas pārraudzību visā Baltijā.

Arnolds Čulkstēns, SEB Life and Pension Baltic SE valdes priekšsēdētājs:

“Finansiālā drošība ir viena no vissvarīgākajām katras mājsaimniecības vajadzībām neatkarīgi no ģeogrāfiskās lokācijas. Tas ir arī katras valsts sociālās un ekonomiskās ilgtspējas stūrakmens. Tā kā SEB nodrošina pensiju uzkrāšanas un dzīvības apdrošināšanas risinājumus Zviedrijā, Baltijā un vēl 12 valstīs visā Eiropā, esam gandarīti redzēt, ka 20 gadu laikā, strādājot Baltijas valstīs, arvien vairāk cilvēku un darba devēju rūpējas par ieguldījumu veikšanu personīgajā apdrošināšanā un pensiju uzkrāšanā, apliecinot šīs komponentes nozīmīgumu ilgtermiņā.

Līdz ar tehnoloģiju un finanšu tirgus attīstību, mainās arī klientu prasības, taču mēs varam labi saskatīt līdzības klientu vajadzībās starp dažādām valstīm. Tāpēc, raugoties ilgākā perspektīvā, ir svarīgi, cik efektīvi mēs spējam pielietot dažādu valstu zināšanas un pieredzi, apvienojot kompetences vienā uzņēmumā. Strādājot kā vienots Baltijas uzņēmums mēs varam izveidot darbības platformu, kas ļauj daudz fokusētāk un efektīvāk piedāvāt klientiem visās trīs valstīs vēl piemērotākus pakalpojumus, lai parūpētos par iedzīvotāju finanšu drošību un personīgo risku mazināšanu dažādos dzīves posmos.”

Apvienošanās process nekādā veidā neietekmē klientu apkalpošanu. Tāpat lēmums neietekmē Igaunijas, Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju pensiju fondus, kurus pārvaldīs SEB investīciju kompānijas Baltijā.

 

SEB Life and Pension Baltic SE piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dzīvības apdrošināšanas un pensiju uzkrāšanas risinājumiem. Tā ir lielākā dzīvības apdrošināšanas kompānija Baltijā ar 22% lielu tirgus daļu, 217 tūkstošiem klientu un aktīviem 604 miljonu eiro apmērā. 2018. gada jūlijā SEB veica pirmās darbības, lai izpildītu priekšnoteikumus dzīvības apdrošināšanas kompāniju apvienošanai Baltijas valstīs, iesniedzot Apvienošanas līgumu Latvijas Uzņēmumu reģistrā, kā arī iesniedzot informāciju Finanšu un Kapitāla tirgus komisijai par plāniem atvērt filiāles Igaunijā un Lietuvā.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.