Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2019 12 19 - 16:20

Ar 20. janvāri SEB bankas Dienvidu filiāle pārtaps digitālajā pašapkalpošanās centrā

Tā kā arvien vairāk klientu izvēlas veikt savus ikdienas finanšu darījumus  attālināti, būtiski ir samazinājusies nepieciešamība klientiem apmeklēt bankas filiāli klātienē, jo pat konsultācijām ar bankas speciālistu šodien iespējams izmantot video tikšanos, un, lai pieteiktos kredītam, pietiek ar elektronisko parakstu un pieteikumu internetbankā.

Ņemot vērā klientu paradumu maiņu, 17. janvāris būs pēdējā diena, kad Dienvidu filiāles darbinieki apkalpos klientus klātienē. Sākot ar 20. janvāri līdzšinējā adresē Meistaru ielā 1 klientiem būs pieejama digitālā pašapkalpošanās zona, kurā klienti varēs izmantot internetbankas pakalpojumus, kā arī pieteikt videokonsultāciju vai rezervēt sev ērtu tikšanās laiku jebkurā citā SEB bankas filiālē Rīgā.

Ja vien rodas nepieciešamība saņemt atbildi uz kādu sev aktuālu jautājumu vai ir svarīga eksperta konsultācija, aicinām sazināties ar mums sev ērtākā veidā:

Atgādinām, ka bankas pakalpojumi attālinātiem darījumiem pieejami vienmēr 24/7 režīmā:

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.