Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 12 05 - 11:15

SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere dibinājusi savu stipendiju jauniešu izaugsmei

SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere dibinājusi savu stipendiju, kuru saņems mazturīgi, bet centīgi un talantīgi jaunieši, kuri vēlas iegūt augstāko izglītību. Ievas Teteres stipendija izaugsmei būs paredzēta vienam studentam uz visu izvēlētās studiju programmas periodu. Ikgadējais stipendijas apmērs būs 2150 eiro.

Vienlaikus bankas vadītāja kā būtisku mērķi izvirzījusi ikdienā palīdzēt stipendijas saņēmējam, daloties ar padomiem, zināšanām, kā arī sniedzot iespēju veidot jaunus kotaktus jaunieša personīgās izaugsmes veicināšanai un profesionālajai attīstībai. Brīdī, kad pirmais stipendiāts būs mācības pabeidzis, stipendija izaugsmei tiks piešķirta nākamajam kandidātam, lai veidotu pēctecību un stipendijas ilgmūžību.

Ieva Tetere uzsver: “Cilvēks izaug brīdī, kad viņam uzticas, taču nenovērtējams ir arī līdzcilvēku atbalsts. Un tad iemācīties un sasniegt var jebko, ja vien ir spēks un drosme nepadoties."

Vītola fonda vadītāja Vita Diķe norāda, ka Ievas Teteres stipendijas saņēmējam tas ir novēlējums un aicinājums apliecināt savu varēšanu gan iegūstot zināšanas un kļūstot par augsti izglītotu speciālistu savā jomā, gan nākotnē sniedzot savu ieguldījumu Latvijas attīstībā.

Stipendiju administrēs Vītolu fonds, kas šogad pārrauga 760 privātpersonu, uzņēmumu un organizāciju dibinātas stipendijas jauniešiem, kuri studē kādā no Latvijas augstskolām. Ik gadu stipendijās tiek izmaksāts vairāk nekā 1,4 miljoni eiro. Nākamā pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām būs no 2020.gada 15.janvāra līdz 1.martam.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.