Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2019 12 03 - 10:10

Šobrīd traucēta Jelgavas pilsētas iedzīvotāju karšu darbība

Šobrīd ir konstatētas tehniskas nepilnības Jelgavas pilsētas iedzīvotāju karšu darbībā. SEB banka kopā ar uzņēmumu “Mobilly TX”, kas nodrošina subsīdiju uzskaiti, turpina veikt pārbaudes, lai precizētu nepilnību iemeslu un nodrošinātu atbilstošu risinājumu.

Šobrīd ir panākta vienošanās ar Jelgavas autobusu parku, ka skolēniem, kuriem kartes bezkontakta funkcionalitāte nenostrādā, jebkurā gadījumā brauciens tiks nodrošināts bez maksas. Arī senioriem, kuru kartēm nenostrādās bezkontakta funkcionalitāte, brauciens tiks nodrošināts bez maksas.

Par radušos situāciju ir informēti arī visi izglītības iestāžu vadītāji un ēdinātāji, kuriem ir izstrādāta sava sistēma, kā šādās situācijās turpināt nodrošināt skolēniem iespēju saņemt viņiem pienākošās brīvpusdienas.

Jāuzsver, ka šobrīd iedzīvotājiem nav jādodas uz banku, un visas iesaistītās puses situāciju operatīvi risina.

Turpināsim nodrošināt aktuālo informāciju par tālāko situācijas risinājumu.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.