Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 12 02 - 12:00

SEB banka Magnum Medical grupai piešķīrusi finansējumu vairāk nekā 19 miljonu eiro apmērā

SEB banka ir piešķīrusi finansējumu 19,7 miljonu eiro apjomā Magnum Medical grupai, tai skaitā Magnum Medical grupas medicīnas un aptieku ķēdei Apotheka. Magnum Medical grupa ir viens no vadošajiem zāļu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā.

Saņemto finansējumu uzņēmums plāno izmantot apgrozāmā kapitāla finansēšanai, kā arī grupas uzņēmumu līdzšinējo ieguldījumu pārfinansēšanai.

Ints Krasts, SEB bankas valdes loceklis: “Magnum Medical grupa ir daļa no Igaunijas uzņēmuma MAGNUM grupas, kas sevi ir pierādījis kā savā nozarē vienu no trim vadošajiem tirgus dalībniekiem Latvijā, kā arī vadošo Igaunijas tirgus spēlētāju. Šis ir viens no profesionālākajiem investoriem mūsu reģionā. Tāpēc mēs esam gandarīti, ka uzņēmums ir izvēlējies SEB banku par savu finanšu partneri turpmākajai biznesa attīstībai.” 

Mārcis Rutulis, Magnum Medical grupas valdes priekšsēdētājs: “Magnum Medical grupas uzņēmumi ir vieni no savas nozares līderiem ar plašu klientu un sadarbības partneru loku. Mūsu uzņēmumi ir stabili un uzticami – par  pamatuzdevumiem esam izvirzījuši profesionālas rūpes par klientiem un augstu apkalpošanas kvalitāti. Novērtējam SEB banku kā ilgtermiņa finanšu partneri ar drošu biznesa skatījumu.”

SIA Magnum Medical nodarbojas ar zāļu vairumtirdzniecību Latvijā, savukārt tai piederošās aptiekas Apotheka nodarbojas ar zāļu mazumtirdzniecību. MAGNUM grupa sastāv no vairāk nekā divdesmit uzņēmumiem, kas veic uzņēmējdarbību Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.