Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2019 09 12 - 14:25

Veiktas izmaiņas SEB mobilās lietotnes funkcionalitātē

SEB banka ir veikusi izmaiņas mobilās lietotnes funkcionalitātē. Lai nodrošinātu klientiem iespēju internetbankā apskatīt informāciju par citās bankās atvērtajiem kontiem, kā arī nākotnē ieviestu citus “Open Banking” principus, atsevišķos gadījumos lietotnē būs nepieciešams atkārtoti autorizēties.

Autentifikācija ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru būs nepieciešama šādos gadījumos:

 • Ja kopš pēdējās autentificēšanās ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru ir pagājušas 90 dienas un šajā laikā nav apstiprināti maksājumi, kas lielāki par 30 eiro;
 • Ja ar vairākiem maksājumiem zem 30 eiro pārsniegsiet 100 eiro kopējo limitu (piemēram, veicāt 4 maksājumus katru par 22 eiro un vēlaties veikt vēl vienu 22 eiro maksājumu);
 • Piekļūstot internetbankai no mobilās lietotnes.

Mobilajā lietotnē konta pārskats būs pieejams par pēdējām 90 dienām. Kā ierasts, pārskatus par citiem periodiem vienmēr iespējams apskatīt internetbankā.

Izmaiņas tiek veiktas saskaņā ar Maksājumu pakalpojumu direktīvu (PSD2), kuras mērķis ir pilnveidot naudas pārskaitīšanu Eiropas Savienībā, kā arī ieviestu “Open Banking” principus caurskatāmības veicināšanai finanšu jomā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.