Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 07 29 - 11:20

SEB līzinga Auto dienā Rēzeknē varēs izmēģināt vairāk nekā 60 jaunu automašīnu modeļus

2. augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Rēzeknē pie Latgales vēstniecības GORS norisināsies SEB līzinga rīkotā Auto diena – vērienīgākais brīvdabas pasākums, kurā vienuviet varēs apskatīt un izmēģināt vairākus desmitus jaunu automašīnu.

Pasākumā ikviens interesents varēs ne tikai apskatīt vairāk nekā 60 jaunu automašīnu modeļus, sākot no kompaktklases līdz apvidus auto, bet arī praktiski tos izmēģināt testa braucienos. Pasākuma laikā  varēs saņemt arī profesionāļu konsultācijas gan par dažādiem auto modeļiem, gan par finansēšanas iespējām, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos. Par pasākuma gaisotni rūpēsies pieredzējušais auto žurnālists Normunds Avotiņš.

Auto dienas – tā ir iespēja vienuviet satikties auto dīleriem, auto pircējiem un SEB līzinga pārstāvjiem, nodrošinot iespēju iegādāties jau sen noskatītu transportlīdzekli par izdevīgākiem nosacījumiem. Katru gadu SEB līzings organizē šo pasākumu ārpus Rīgas – pilsētās, kur, atšķirībā no galvaspilsētas, nav pieejams plašs auto modeļu klāsts, tādējādi nodrošinot iespēju vietējiem iedzīvotājiem apskatīt jaunākos auto modeļus un piedāvājot izdevīgākus auto iegādes un finansēšanas nosacījumus.

Vairāk informācijas par pasākumu: seb.lv/autodienas.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.