Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 07 29 - 08:40

Euromoney Awards: SEB - labākā banka Latvijā 2019

Jau vairāk nekā 25 gadus Euromoney, kas ir vadošais izdevums starptautiskajā finanšu jomā, piešķir apbalvojumu “Euromoney Awards”, izvērtējot un atzīstot labākās bankas pasaulē vairākās kategorijās. Kategorijā “Euromoney Awards for Excellence 2019” izdevums atzinis SEB banku par labāko banku Latvijā.

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja:

“Labākā banka Latvijā – tā ir atzinība par visu SEB grupas Latvijā darbinieku darbu, kuri ir apņēmušies sadarboties ar klientiem, lai izveidotu klientu mūsdienu prasībām atbilstošu digitālu, inovatīvu un sociāli iekļaujošu bankas darbības modeli. Mūsu stratēģija paredz, ka ar savu ikdienas darbību mēs veidojam arvien labāku sabiedrisko un ekonomisko vidi mums apkārt. Līdz ar to mums ir svarīga sakārtota, caurspīdīga un ilgtspējīga biznesa vide. Mēs aktīvi atbalstām inovācijas un jaunus digitālus risinājumus. Mēs strādājam ar uzņēmējiem, kuriem ir ambīcija augt un paplašināties, kā arī konsultējam jaunuzņēmējus, kuriem vēl tikai rodas pirmās idejas biznesa izveidei. Mēs veltam lielu uzmanību  jauniešiem, viņu finanšu prasmēm un izglītībai. Ieklausoties klientu vajadzībās, mēs nepārtraukti strādājam pie jauna ilgtspējīga produktu klāsta izveides klientiem.

Kodu karšu nomaiņa uz drošiem autorizēšanas rīkiem, ZZ čempionāts jauniešiem, Izaugsmes programma, programma Iedvesma, video konsultācijas, mobilā lietotne internetbankai, pievienošanās Dažādības hartai, IT izcilības studiju programmas izveide kopā ar Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko Universitāti un Bufalo universitāti – šīs ir tikai dažas no iniciatīvām, ko īstenojam savā ikdienas darbībā.

Lai apliecinātu savu nostāju ekonomiskās vides sakārtošanā, mēs tiekamies ar investoriem, valsts institūcijām, žurnālistiem un nevalstiskajām organizācijām, kā arī piedalāmies diskusijās, tanī skaitā Eiropas komisijas rīkotajā paneļdiskusijā par banku lomu ilgtspējīga finansējuma nodrošināšanā.

Paldies visai SEB komandai par enerģiju un gatavību rīkoties! Paldies klientiem par uzticību un sadarbību, kas liek ieklausīties klientu vajadzībās, mainīties un meklēt arvien jaunus risinājumus!”

Par apbalvojumu:

Euromoney ir vadošais finanšu izdevums. Pēdējo 12 mēnešu laikā izdevumā ir publicētas intervijas ar vidēji 100 banku vadītājiem, finanšu ministriem un pasaules centrālo banku amatpersonām. Euromoney's Awards for Excellence tika izveidots 1992. gadā. “Euromoney” eksperti, izvērtējot banku darbību gandrīz 100 valstīs. Euromoney ekspertu komiteja nosaka vislabākās bankas, veicot detalizētu uzņēmumu gada darbības rezultātu analīzi.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.