Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 07 26 - 14:40

SEB pensiju 2. līmeņa aktīvu apjoms pārsniedzis vienu miljardu eiro

SEB pensiju 2. līmeņa aktīvu apjoms Latvijā pārsniedzis 1 miljardu eiro. No šīs summas 140 miljoni eiro ir pensiju pārvaldnieku sasniegtais aktīvu apmēra pieaugums, kas šobrīd ir palielinājis klientu uzkrājumus.

“Gandarījums, ka no 1 miljarda eiro kopējiem aktīviem SEB pensiju 2. līmeņa plānos 140 miljoni eiro ir aktīvu apmēra pieaugums. Tas vēlreiz apliecina, ka ilgtermiņā, neskatoties uz īstermiņa svārstībām, kas finanšu tirgos notiek regulāri, pensiju 2. līmenis strādā ar peļņu un vairo tā dalībnieku kopējo uzkrāto pensiju kapitālu,’’ pastāstīja SEB Investment Management valdes priekšsēdētājs Jānis Rozenfelds.

SEB par klientu pensiju uzkrājumiem rūpējas jau vairāk nekā 15 gadus, un savu pensiju SEB uztic katrs piektais pensiju 2. līmeņa dalībnieks.  ‘’Paldies katram SEB pensiju plānu dalībniekam, kurš izvēlējies kādu no mūsu septiņiem plāniem un mums uzticas,” uzsvēra Rozenfelds.

Iemaksas pensiju 2. līmenī ir papildu uzkrājums pensiju 1. līmenim. Pensiju 2. līmeņa uzkrājumu veido daļa no jūsu sociālās apdrošināšanas iemaksām, un papildu iemaksas nav jāveic, taču, lai gūtu iespējami lielāku labumu, svarīgi izvēlēties sev piemērotāko pensiju 2. līmeņa plānu.

Pensiju 2. līmeņa uzkrājumu iespējams saņemt, sasniedzot valsts noteikto pensijas vecumu. To var izdarīt divos veidos: noslēdzot mūža pensijas apdrošināšanas līgumu, kas ļaus tuviniekiem mantot jūsu uzkrājumu, vai uzkrāto kapitālu pievienot pensiju 1. līmenim. Tā kā pensiju 2. līmeņa uzkrājums ir reāla jums piederoša nauda, ir būtiski sekot līdzi ne vien pensijas uzkrājuma apjomam, bet arī savas pensijas pārvaldītājam – tā reputācijai un pieredzei.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.