Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 06 12 - 15:45

SEB banka saņem statusu "Ģimenei draudzīgi"

Jau 12 reizi  SEB bankai tiek piešķirts apbalvojums "Ģimenei draudzīgs uzņēmums", ko organizē LR Labklājības ministrija. Tā mērķis ir izcelt tos uzņēmumus, kas rūpējas par darba vidi un veicina ģimenisko vērtību stiprināšanu sabiedrībā, jo stipras ģimenes veido stipru nāciju.  Statusu "Ģimenei draudzīgi" iespējams saņemt uz 1 gadu, piedaloties Ilgtspējas indeksā un tā ietvaros iegūstot atbilstošu novērtējumu ekspertu noteiktajos kritērijos.

Kristiāna Boša, personāla pārvaldes vadītāja:

"Darbā pavadām lielāko dzīves laiku, tāpēc mums ir svarīgi, lai darbiniekiem ir pieejama draudzīga un ērta darba vide, kas ļauj strādāt un dzīvot jēgpilni. Šobrīd jau esam veikuši lielas izmaiņas mūsu ikdienas darbā, kas palīdz darbiniekiem justies ērti un produktīvi –  elastīgs darba laiks un vieta, dažādas darbinieku darba un atpūtas zonas, Inovāciju centrs, sporta zāle ir tikai dažas no priekšrocībām un iespējām, ko izmantojam.

Paldies visai SEB bankas komandai un atbalstītājiem šo mērķu sasniegšanā, bez jums mēs neiegūtu tik augstus un ilgstošus sasniegumus."

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.