Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 04 25 - 09:25

Latvijas dažādības hartai šodien pievienojās SEB banka un SEB Global Services

Trešdien, 24. aprīlī notika svinīgā Latvijas Dažādības hartas parakstīšanas ceremonija, kurā savu atbalstu dažādības platformai, kas sevī ietver vienlīdzīgu un cieņpilnu attieksmi, kā arī iekļaujošu darba vidi, apliecināja SEB banka un SEB Global Services.

Jau šobrīd SEB bankā un SEB Global Services organizācijās strādā 20 dažādu tautību kolēģi ar visdažādākajām kompetencēm. To vecuma diapazons ietver vairākas paaudzes – sākot no 19 līdz 72 gadu vecumam. Tas apliecina, ka mūsu galvenais kritērijs ir darbinieku profesionalitāte.

Kā darba devējs rūpējamies par to, lai nodrošinātu vienlīdzīgu attieksmi un iespējas ikvienam darbiniekam – sākot ar elastīgu darba laiku, kas darbiniekiem sniedz iespēju pielāgot to atbilstoši sev, attālinātām darba iespējām un beidzot ar labumiem, ko piedāvājam darbiniekiem Baltijas valstīs.

Līdz ar to dažādība jau ir mūsu biznesa kultūras neatņemama sastāvdaļa un pievienošanās Dažādības hartai ir apliecinājums tam, ka ar savu rīcību jau šobrīd atbalstām dažādību un sociālo iekļaušanu mūsu uzņēmumos.

Šodien Hartu papildināja: Cēsis, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, SEB Banka , SEB Global Services in Riga, British Council – Latvija, Novartis Baltics, Mintos, Deloitte Latvia, DYNATECH, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, VUCA, Rimi Latvia, Deep White, Ascendum, Wunder Latvia un SCHWENK Latvija.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.