Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 03 27 - 16:45

Global Finance: SEB banka labākā banka Latvijā 2019. gadā

Jau piekto reizi SEB banka ir atzīta par labāko banku Latvijā pēc starptautiskā finanšu izdevuma Global Finance vērtējuma. Labāko finanšu iestāžu sarakstā Centrālajā un Austrumeiropas reģionā 2019. gadā ir iekļuvušas arī SEB banka Lietuvā un Igaunijā.

Ieva Tetere, SEB bankas Latvijā vadītāja:

“Esmu patiesi gandarīta, ka jau piekto reizi SEB banka Latvijā saņem šo augsto vērtējumu no Global Finance ekspertiem. Tas nozīmē, ka esam uz pareizā ceļa, nodrošinot profesionālu un kvalitatīvu pasaules līmeņa servisu bankas klientiem un sadarbības partneriem. Pēdējā laikā novērojumi liecina, ka filiāles apmeklējumu mūsu klienti izmanto konsultācijām, kādu nozīmīgu pārmaiņu veikšanai, visu pārējo aktīvi realizē sev ērtā vietā un laikā attālināti. Tieši tāpēc mūsu kā bankas uzdevums ir rūpēties gan par tiem, kam nepieciešamas finanšu konsultācijas un padoms, ko vieglāk veikt klātienē, gan arī par tiem, kas no mums sagaida izcilus attālinātos risinājumus.  2018. gadā nodrošinājām pozitīvas pārmaiņas internetbankā un mobilajā lietotnē  privātpersonām un uzņēmumiem; ieviesuši video konsultācijas; uzsākusi darbu arī mobilā filiāle, kas var nodrošināt filiāles sniegtās priekšrocības jebkurā vietā. Tāpat mūsu klienti aktīvi izmanto digitālos pakalpojumus – Smart – ID lietotāju skaits ar katru dienu gūst lielāku piekrišanu mūsu klientu vidū aizvien vairāk klienti novērtē e-rēķinu priekšrocības, digitālo krājkasi u.c. Arī lielo uzņēmumu apkalpošanā esam gandarīti par rezultātiem un projektiem.”

Džozefs Džiraputo (Joseph D. Giarraputo), Global Finance izdevējs un redakcionālais direktors: ” Galvenie kritēriji, pēc kuriem tiek veikt šis novērtējums, ir aktīvu attīstība, peļņas rādītāji, stratēģiskā attīstība, jauni biznesa risinājumi un produktu inovācijas. Šis jau ir 26. gads, kad Global Finance veido labāko pasaules banku sarakstu, un mūsu novērojumi liecina, ka bankām aizvien grūtāk ir iekļū tajā. Mūsuprāt, bankām galvenais ir spēt mainīties un pielāgoties ārējiem apstākļiem, kā arī būt inovatīvi radošiem un eksperimentēt. ”

Plašāka informācija par Global Finance apbalvojumu un saraksts ar reģionālajiem uzvarētājiem ir pieejams finanšu izdevuma mājaslapā. Pilns apskats tiks publicēts arī žurnāla maija mēneša izdevumā, atklājot uzvarētājus 150 valstu konkurencē, kur būs iekļautas bankas no Āfrikas, Āzijas un Klusā okeāna reģiona, Centrālās un Austrumeiropas, Latīņamerikas, Tuvajiem Austrumiem, Ziemeļamerikas un Rietumeiropas.

Starptautiskais biznesa un finanšu izdevums Global Finance tiek izdots kopš 1987. gada. Tas iznāk 189 valstīs, to lasa vairāk nekā 50 tūkstoši lietotāju - galvenokārt organizāciju un uzņēmumu vadītāji un finanšu jomas speciālisti. Global Finance atzina SEB banku par labāko banku Latvijā  – 2012., 2013. un 2015., 2018. gadā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.