Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 03 25 - 10:45

SEB banka izsludina pieteikšanos Youth LAB jauniešu vasaras prakses programmai

Šogad jau otro reizi SEB banka visās trīs Baltijas valstīs organizē vasaras prakses programmu jauniešiem Youth LAB (Jauniešu laboratorija). Šī prakses programma sniedz iespēju iegūt zināšanas un praktisko darba pieredzi bankā, risināt reālus biznesa izaicinājumus, tikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī izveidot profesionālās attiecības, kas ir svarīgas nākotnes karjerai.

“Mūsdienās ambicioziem jauniešiem vairs nepietiek ar parastu prakses programmu – viņi vēlas iesaistīties reālos projektos, uzņemties iniciatīvu, parādīt sevi un savas prasmes, piedāvāt savus risinājumus. Savukārt bankas specialistiem ir svarīgi dzirdēt jauniešu vērtējumus un ieteikumus, kā būtu jāuzlabo pakalpojumi klientiem, īpaši jauniešu auditorijai.

Šo visu nodrošina Youth LAB prakse, kuras laikā studenti ne tikai strādā sevis izvēlētājā bankas struktūrvienībā, bet arī reizi nedēļā piedalās speciāli viņiem izveidotajā programmā SEB Inovāciju centrā, kurā, izmantojot jaunuzņēmēju darba metodes, risina reālus bankas biznesa izaicinājumus,” uzsver SEB bankas vadītāja Ieva Tetere.

Pērn prakses programmā Youth LAB visā Baltijā piedalījās 70 jaunieši, un vairāk nekā 10 no tiem pēc prakses palika strādāt bankā. Pieteikties Youth LAB programmai aicināti dažādu nozaru un studiju programmu studenti – finanšu, vadības zinātņu, cilvēkresursu vadības, matemātikas, multimediju un citu nozaru topošie profesionāļi, kuri mācās 2. vai kādā no augstākajiem kursiem. Jaunieši saņems uzaicinājumu uz Youth LAB atklāšanas pasākumu maijā – tur atlasīs tos, kuri piedalīsies vasaras prakses programmā. Programma ilgs divus mēnešus – no jūlija sākuma līdz augusta beigām. Prakses laikā jaunieši par paveikto darbu saņems atalgojumu.

Plašāka informācija, kā arī pieteikuma anketa pieejama seb.lv/youth-lab

 

 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.