Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 03 01 - 09:55

SEB piešķir 6.5 miljonu eiro finansējumu SIA Baltic Coffee Holding

SEB banka ir piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu 6.5 miljonu eiro apmērā Latvijas uzņēmumam SIA Baltic Coffee Holding, lai finansētu Lietuvas uzņēmuma UAB Pardavimo Automatai iegādes darījumu. Šī darījuma mērķis ir nostiprināt SIA Baltic Coffee Holding un tai piederošo uzņēmumu līderpozīcijas Lietuvas un Baltijas tirgos.

SIA Baltic Coffee Holding, kam pieder uzņēmumi SIA Coffee Address, UAB Coffee Address un OU Coffee Address, nodarbojas ar kafijas automātu un pašapkalpošanās tirdzniecības automātu nomu, tirdzniecību, remontu un apkalpošanu. Uzņēmumu grupai ir līderpozīcijas savā tirgus nišā Baltijas tirgū.

Lietuvas uzņēmums Pardavimo Automatai bizness ir saistīts ar pašapkalpošanās tirdzniecības automātu un kafijas automātu nomu un servisu.

SIA Baltic Coffee Holding valdes priekšsēdētāja Viktorija Meikšāne: “Šis darījums ir vēl viens solis uz priekšu mūsu biznesa stratēģijas mērķu īstenošanā – būt neapšaubāmam Baltijas tirgus līderim kafijas automātu tirdzniecības un servisa jomā. Tas ir augošs tirgus, jo arī Baltijas reģionā aizvien vairāk cilvēku novērtē kvalitatīvu kafiju un tās patērēšana kļūst par ikdienas sastāvdaļu. Augstu novērtējam SEB bankas uzticību mūsu biznesa stratēģijai un profesionalitāti, par ko esam pārliecinājušies iepriekšējos kopīgi īstenotajos projektos.”

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “SIA Baltic Coffee Holding akcionārs BaltCap ir viens no profesionālākajiem investoriem mūsu reģionā, un mūs saista ilgstoša un veiksmīga sadarbības vēsture. Salīdzinot kafijas patēriņu Baltijā ar, piemēram, Skandināvijas valstīm, redzam, ka šajā jomā ir vēl neapgūtas biznesa iespējas. Tādēļ esam pārliecināti par Baltic Coffee Holding izvēlēto biznesa stratēģiju un esam gandarīti, ka kompānija ir izvēlējusies SEB banku Latvijā par finanšu partneri sava Baltijas biznesa attīstībā.”

2017. gadā SEB banka finansēja arī BaltCap īstenoto Eiropas kompānijas Selecta Group biznesa iegādi Baltijas valstīs. Baltic Coffee Holding Baltijas tirgū darbojas ar zīmolu Coffee Address.

Baltic Coffee Holding īpašnieks ir privātā un riska kapitāla investīciju kompānija BaltCap, kas iegulda uzņēmumos ar lielu izaugsmes potenciālu un nodrošina tiem nepieciešamos instrumentus, ar kuru palīdzību sasniegt izvirzītos mērķus.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.