Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 02 12 - 10:05

Uzņēmums Mapon saņem SEB bankas finansējumu 0.6 miljonus eiro

SEB banka piešķīrusi uzņēmumam Mapon, kurš izstrādā autoparku vadības un kontroles sistēmas, finansējumu 0.6 miljonus eiro. Līdzekļi tiks ieguldīti uzņēmuma biznesa modeļa pilnveidošanā, lai paplašinātu savu darbību ārvalstu tirgos.

Uzņēmums aktīvi izvērš savu darbību ārvalstu tirgos. Mapon jau vairākus gadus ir pārstāvniecība Spānijas pilsētā Barselonā, un tas aizvien aktīvāk darbojas arī Somijas, Lietuvas, Igaunijas un citu Eiropas valstu tirgos.

“Gada laikā Spānijas filiāle ir izaugusi, iegūstot vairākus lielus klientus gan vietējā tirgū, gan blakus esošajā Portugalē un palielinot pieslēgto iekārtu skaitu trīs reizes. Spānijas filiāli varam uzskatīt par tiltu uz citām spāniski runājošajām valstīm, savukārt darbība Somijā un Igaunijā ir stratēģiski nozīmīga, lai nostiprinātu Mapon zīmola pozīcijas Ziemeļvalstīs,” lēmumu skaidro Mapon filiāļu attīstības vadītājs Armands Vīksna, piebilstot, ka līdz ar paplašināšanos Somijā jau šobrīd tiek uzstādītas pirmās Mapon iekārtas klientiem Zviedrijā.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Priecājamies par šo iespēju padziļināt mūsu sadarbību ar Draugiem Group uzņēmumiem. Mapon pēdējo gadu laikā ir sasniedzis iespaidīgus izaugsmes tempus, vienlaikus ieliekot stabilus pamatus arī turpmākai izaugsmei Eiropas tirgū. Mapon komandu veido jaunās paaudzes uzņēmēji, kas ir pierādījuši, ka prot sasniegt ambiciozus mērķus, tādēļ esam pārliecināti, ka uzņēmuma izvēlētā biznesa stratēģija nesīs gaidītos rezultātus.”

Izsniedzot aizdevumu, atbilstošā apjomā reģistrēta arī uzņēmuma Mapon komercķīla.

Mapon izstrādātie risinājumi ļauj uzņēmumiem reālā laikā sekot līdzi savu transportlīdzekļu veiktajiem maršrutiem, degvielas patēriņam un citiem parametriem, kā arī analizēt autovadītāju paradumus.

Mapon ir viens no Draugiem Group uzņēmumiem, un tas tika izveidots 2006. gadā. Pašlaik Mapon ir kļuvis par lielāko autoparku vadības sistēmu kompāniju Baltijā un vienu no 30 lielākajām savas nozares uzņēmumiem Eiropā. Mapon tīklam ir pieslēgtas vairāk nekā 50 000 transporta izsekošanas iekārtas, un kompānijas mērķis ir līdz 2020. gada beigām to skaitu palielināt līdz 100 000 iekārtu.

2017. gada aprīlī SEB banka finansēja Draugiem Group biroja ēkas iegādi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6B, kurā darbojas visi Draugiem Group uzņēmumi, tostarp arī tirdzniecības automātu vadības sistēmu kompānija VendOn, gudrās mājas risinājumu uzņēmums Istabai un sociālā medija draugiem.lv attīstības komanda.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.