Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 02 05 - 09:55

Jeļena Cīrule kļūst par SEB bankas finanšu direktori

Ar šī gada 4. martu par SEB bankas finanšu direktori kļūst Jeļena Cīrule. Pēc FKTK un ECB  apstiprinājuma Jeļena Cīrule kļūs arī par SEB bankas valdes locekli.

SEB bankas vadītāja un valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere: “Stiprinot SEB bankas vadības komandu, ar 4. martu tai pievienojas Jeļena Cīrule, kas kopš 2016. gada bijusi finanšu direktore mazumtirdzniecības uzņēmumā Circle K Latvia. Esmu gandarīta, ka Jeļena pievienosies SEB bankas komandai ar savu plašo pieredzi finanšu vadības jautājumos gan mazumtirdzniecībā, gan arī finanšu nozarē, kas gūta gan Latvijā, gan arī ārpus tās.”

Pirms pievienošanās SEB bankas komandai Jeļena Cīrule nepilnus trīs gadus bijusi Circle K Latvia finanšu direktore, pirms tam bijusi vadošā finanšu analītiķe GE Capital International centrālajā mītnē Londonā. Līdzšinējā karjeras attīstība veidojusies, stiprinot finanšu analītikas, pārskatu gatavošanas un modelēšanas kompetences dažādos starptautisko uzņēmumos.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.