Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 11 14 - 09:50

SEB banka pārskata savu pieeju ieguldījumiem sabiedrībā, palielina atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas projektiem

Noslēdzot darbu pie biznesa ilgtspējas stratēģijas pārskatīšanas, SEB banka ir skaidri definējusi tās jomas, kurās turpmāk aktīvāk veikt gan intelektuālo, gan finansiālo ieguldījumu. Viena no būtiskām jomām būs uzņēmējdarbības veicināšana un inovācijas.

Lai nodrošinātu maksimālu uzmanību un fokusu tieši šai atbalsta jomai, SEB banka jau 2016. gadā lēma par atbalsta samazināšanu un 2018 .gadā pārtraukšanu Kalnu divriteņu maratonu organizēšanai. Kopš 2003. gada SEB banka ir bijusi nozīmīgs Kalnu divriteņu maratonu atbalstītājs, sniedzot finansējumu 0.5 miljona eiro apmērā. Ar SEB bankas sniegto gan finansiālo, gan intelektuālo un organizatorisko atbalstu Latvijā ir izaugusi vesela velo paaudze.

Ejot uz priekšu, SEB banka vēlas lielāku atbalstu sniegt uzņēmējdarbības uzsākšanai, ideju radīšanai, atbalsta sniegšanai ideju attīstīšanai.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “Tāpēc šobrīd savu finansējumu esam novirzījuši un turpmāk virzīsim SEB Inovāciju centra darbībai, Izaugsmes programmas nodrošināšanai, grantu programmas (ie)dvesma attīstīšanai, riska kapitāla programmas finansēšanai fintech jaunuzņēmumu izaugsmei. SEB bankas mērķis ir palīdzēt un iesaistīt jauno paaudzi ideju vairošanā un realizēšanā, tāpēc kā daļa no uzņēmējdarbības atbalsta būs arī SEB bankas stipendiju programma gan sadarbībā ar Vītolu fondu, gan vairākām augstskolām. Jau šobrīd kopējais ikgadējais studiju stipendiju apjoms sasniedz 40 000 eiro.”

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.