Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 11 12 - 10:10

2.7 miljonu eiro aizdevums Skultes ostas attīstībai

SEB banka piešķīrusi 2.7 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevumu Skultes ostas pārvaldei, kas tiks ieguldīti ostas infrastruktūras pilnveidošanā, rekonstruējot zvejas kuģu piestātni un būvējot noliktavu zvejas piederumu uzglabāšanai.

Projekta gaitā tiks pārbūvēta un atjaunota zvejas kuģu piestātne vairāk kā 230 metru garumā, kā arī uzbūvēta jauna noliktava . Šī projekta īstenošanu atbalsta arī Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests ar ES fondu līdzekļiem.

Skultes ostas pārvaldnieks Igors Akulovs: “Šis projekts ir nākamais solis uz priekšu, lai pilnveidotu Skultes ostas infrastruktūru, varētu piedāvāt vēl kvalitatīvāku servisu mūsu klientiem un tā rezultātā arī kāpinātu ostas apgrozījumu. Izvērtējot banku piedāvājumus, esam izvēlējušies visizdevīgāko un mūsu vajadzībām piemērotāko. Atzinīgi vērtēju SEB bankas profesionalitāti, par ko esam pārliecinājušies arī iepriekšējos projektos.”

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “Esam gandarīti par ciešo un konstruktīvo sadarbību ar Skultes ostas pārvaldi. Kopā strādājam jau desmit gadus un esam ostai palīdzējuši īstenot nozīmīgākos attīstības projektus – kuģu piestātņu rekonstrukciju, velkoņa ar ledus laušanas funkcijām iegādi, zvejas produktu uzglabāšanas telpu būvniecību. Osta attīstās pārdomāti, pakāpeniski audzējot gan apgrozījumu, gan savu pakalpojumu un iespēju klāstu”.

Projekta finansētājs tika izvēlēts sarunu procedūrā, izvērtējot vairāku finanšu iestāžu iesniegtos piedāvājumus. Būvniecības darbus ostā veic Igaunijas būvkompānija BauEst OÜ, kas ir specializējusies ostu, piestātņu un citu hidrotehnisko būvju jomā.

Skultes osta tika izveidota 1939. gadā, un līdz pat 1991. gadam tā darbojās kā zvejas osta. Pašlaik Skultes osta ir lielākā no Latvijas mazajām ostām un tā koncentrējas uz papīrmalkas, šķeldas un kūdras kravu apkalpošanu. Turklāt tā ir vienīgā no Latvijas mazajām ostām, kas nodrošina lejamkravu apkalpošanu. Skultes osta apkalpo arī zvejas kuģus, kā arī jahtas un citus tūrisma un atpūtas peldlīdzekļus.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.