Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2018 11 08 - 08:30

Izmaiņas SEB bankas cenrādī no 8. janvāra

2019. gada 8. janvārī stāsies spēkā izmaiņas SEB bankas cenrādī privātpersonām un uzņēmumiem, kā arī izmaiņas Vispārējos darījumu noteikumos, Datu apstrādes principos un Internetbankas līguma noteikumos.

Būtiskākās izmaiņas privātpersonām

  • Vairs netiks izsniegtas un aizvietotas kodu kartes – šis risinājums ir novecojis un neatbilst mūsdienu IT drošības standartiem. Tā vietā aicinām izvēlēties viedtālruņu bezmaksas lietotni Smart-ID vai kodu kalkulatoru.
  • Turpmāk nebūs pieejams Senioru komplekts. Atbilstoši ikmēneša maksājumu skaitam, ieteiksim Jums piemērotāko risinājumu ikdienas norēķiniem – Pamata komplektu, Aktīvo komplektu vai bankas pakalpojumus par standarta cenu.
  • Vienādotas komisijas maksas par debetkaršu aizvietošanu un pazeminātas komisijas maksas par kredītkaršu aizvietošanu. Pieaugusi komisijas maksa par skaidras naudas izņemšanu bankomātos, ja tiek pārsniegts bezmaksas limits (600 EUR mēnesī).

Būtiskākās izmaiņas uzņēmumiem

  • Vairs netiks izsniegtas un aizvietotas kodu kartes. Aicinām uzņēmumu pārstāvjus to vietā izvēlēties viedtālruņu lietotni Smart-ID vai kodu kalkulatorus.
  • Jauns pakalpojums jau no 8. novembra – Baltic Gateway. Uzņēmumam tas ļauj tiešsaistē savienot savu grāmatvedības sistēmu ar bankas resursiem, lai ērtāk un efektīvāk pārvaldītu finanses.
  • Mainīta juridisko personu konta uzturēšanas mēneša maksa, kā arī komisija par dokumentu pirmreizējo pārbaudi nerezidentiem (juridiskām personām) un Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem, kuru īpašnieki, patiesie labuma guvēji vai paraksttiesīgās personas ir nerezidenti.

Plašāka informācija par SEB bankas cenrāža izmaiņām, kā arī izmaiņām Vispārējos darījumu noteikumos, Datu apstrādes principos, Telebankas līguma noteikumos un Internetbankas līguma noteikumos ir pieejama www.seb.lv/cenradis2019.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.