Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 11 06 - 12:45

SEB banka ģimenēm dāvina datorus un aicina iesaistīties arī citus uzņēmumus

“Bērniem mācīties vairs nebūs jāiet uz bibliotēku,” saņemot datoru, priecājas sešu bērnu ģimene. Viņiem jauniegūtā iekārta sniegusi pilnīgi citu dzīves kvalitāti. Uzrunājot ģimenes, kas uzņēmušas bērnus, un institūcijas, kas iestājas par bērnu tiesībām, septembrī atbalsta programma PLECS sadarbībā ar SEB banku aicināja pieteikties uz 145 mazlietotu datoru saņemšanu. Atsaucība bija milzīga, un pieteikumu daudzums pārsniedza pieejamo datoru skaitu.

“Mums ir svarīgas stabilas vērtības, kuru pamatā ir ģimene,” labdarības mērķi skaidro SEB bankas vadītāja Ieva Tetere. “Sadarbībā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju jau esam spēruši nozīmīgu soli, lai bez vecāku aprūpes palikušajiem bērniem nebūtu jādzīvo bērnunamos un viņi nonāktu ģimenēs. Tagad, turpinot iesākto kopā ar atbalsta programmu PLECS, ziedojām daļu no uzņēmuma mazlietotajiem datoriem.” Viņa ir pārliecināta, ka minētie labie darbi nav vienīgie, ar kuriem banka gatava palīdzēt.

“Lielā atsaucība rāda, ka valsts finansējums un citi resursi nesedz visu, kas nepieciešams bērnu tiesības sargājošajām institūcijām un uzņemošajām ģimenēm,” uzskata programmas PLECS vadītāja Līva Fomrate. “Mani aizkustināja kādas daudzbērnu ģimenes stāsts: bērniem, lai izmācītos – pieslēgtos e-klasei un atrastu informāciju internetā, bija jādodas uz bibliotēku, turklāt brīvdienās tā bija slēgta, un bērniem pilnvērtīgi izpildīt mājasdarbus nebija iespējams. Šai ģimenei SEB bankas dāvana mainīja visu dzīvi, tāpēc no sirds novērtējam bankas lēmumu atbalstīt bērnus un audžuvecākus.”

PLECS aicina arī citus uzņēmumus sekot SEB bankas piemēram. Ja datortehnika joprojām ir lietošanas kārtībā, taču vairs neatbilst iekšējām prasībām, tā var sākt jaunu dzīvi kādas ģimenes mājās.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.