Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 10 23 - 11:05

Trīs REA studenti saņem SEB bankas stipendijas

Turpinot pērn uzsākto ilgtermiņa stipendiju programmu Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) studentiem, SEB banka trim talantīgiem jauniešiem ir piešķīrusi stipendijas studiju maksas segšanai.

REA 2. kursa studente Adrija Voiciša saņēmusi stipendiju 3900 EUR apmērā, savukārt 1. kursa studentiem Kristīnei Kastanovskai un Gustavam Kārlim Preimanim piešķirtas stipendijas 1950 EUR apmērā.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “REA un SEB banku jau ilgus gadus saista īpašas attiecības. Finansējot pētniecisko darbu, ik gadus uzņemot praksē studentus, kā arī iesaistoties mācību darbā, esam palīdzējuši REA kļūt par labāko biznesa augstskolu Baltijas valstīs. Ar šo stipendiju programmu vēlamies turpināt atbalstīt gudrus un talantīgus REA studentus. Esam pārliecināti, ka ieguldījums šajos jauniešos ilgtermiņā nesīs ieguvumus arī plašākai sabiedrībai, un tie pratīs radīt augstu pievienoto vērtību ne tikai sev, bet arī mūsu valstij.”

REA Absolventu asociācijas vadītājs Māris Simanovičs: “REA Absolventu asociācija, kas apvieno vairāk nekā 2400 biznesa profesionāļus, augstu vērtē ilggadējo un veiksmīgo sadarbību ar SEB banku. Mūs vieno kopīgs mērķis – REA nodrošināt pasaules līmeņa izglītību biznesa vadības jomā. Šī stipendiju programma motivēs talantīgākos Latvijas jauniešus ar ambīcijām biznesa jomā palikt šeit, izglītoties un veidot savu karjeru. Tāpat ceram, ka šī sadarbība ar SEB kļūs par labu piemēru citiem biznesa līderiem, lai attīstītu līdzīgus sadarbības projektus.”

Piemērotākie kandidāti tika atlasīti, vērtējot pretendentu mācību sekmju rezultātus, ārpusskolas aktivitātes un mentoru sniegto novērtējumu. Šo stipendiju programmu SEB banka īsteno kopā ar REA Absolventu asociāciju, un tā tiks turpināta arī nākamajos gados, atbalstot spējīgākos un talantīgākos REA studentus. Turklāt ik gadus SEB banka nodrošina prakses iespējas aptuveni 100 studentiem, tostarp aptuveni 10 REA studentiem.

2017. gadā stipendijas 5000 EUR apmērā saņēma divi REA studenti – Reinis Frēlihs un Oskars Daugavvanags-Vanags.

SEB banka šogad nodrošina stipendijas kopumā 30 jauniešiem no visiem Latvijas reģioniem augstākās izglītības iegūšanai. Banka ilgstoši sadarbojas arī ar Vītolu fondu, atbalstot neatlaidīgus un mērķtiecīgus jauniešus, un palīdzot tiem kļūt par izciliem sevis izvēlētās nozares speciālistiem.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.