Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 09 10 - 08:25

SEB dzīvības apdrošināšana: bērni gūst traumas par 60% biežāk nekā pieaugušie

2017. gadā SEB dzīvības apdrošināšana izmaksājusi vairāk nekā 155 tūkstošus eiro atlīdzībās par dažādu veidu traumām. Saskaņā ar statistiku, bērni gūst traumas par 60% biežāk nekā pieaugušie. Tāpēc arī šogad SEB dzīvības apdrošināšana dāvina bezmaksas apdrošināšanu visiem Latvijas pirmklasniekiem.

Jau devīto gadu pēc kārtas SEB dzīvības apdrošināšana nodrošina pilnīgi visiem Latvijas pirmklasniekiem bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu 1500 eiro apmērā. Tas nozīmē, ka visi bērni, kuri šogad uzsākuši skolas gaitas, automātiski ir apdrošināti visa gada garumā – no 2018. gada 1. septembra līdz 2019. gada 31. augustam. Apdrošināšana darbojas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā skolā, mājās, sporta treniņos, brīvlaikā, kā arī ceļojumos ārzemēs. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, bērna vecāki var vērsties jebkurā SEB bankas filiālē un pieteikties atlīdzībai.

“Pēc mūsu statistikas, bērni gūst traumas par 60% biežāk nekā pieaugušie. Protams, bērniem valsts nodrošina bezmaksas veselības aprūpi, tomēr medikamenti nav bezmaksas, turklāt traumas nav saistītas tikai ar medicīniska rakstura izmaksām. Vecākiem dažkārt ir jāņem brīvas dienas darbā, bet smagākos gadījumos jādomā arī par speciālo rehabilitāciju. Tāpēc jau vairākus gadus turpinām tradīciju un dāvinām visiem pirmklasniekiem bezmaksas apdrošināšanu. Svarīgi, ka šīs apdrošināšanas izmantošana bērna vecākiem neradīs nekādus izdevumus vai saistības. Turklāt apdrošināti tiek absolūti visi Latvijas pirmklasnieki, neatkarīgi no tā, kuras bankas klienti ir viņu vecāki,” skaidro SEB dzīvības apdrošināšanas vadītāja Kristīne Lomanovska.

SEB dzīvības apdrošināšanas statistika liecina, ka pieaugušie visbiežāk saņem atlīdzības par sadzīves traumām (85%), otrajā vietā ir traumas darbā (6%), tad seko sporta traumas (5%) un ceļu satiksmes negadījumi (4%). Savukārt bērni visbiežāk gūst sadzīves traumas (82%), otrajā vietā ir sporta traumas (17%), bet trešo vietu ieņem ceļu satiksmes negadījumi (1%).

Pērn apdrošināšanas atlīdzības saņēmuši 28 pirmklasnieku vecāki. Kopumā izmaksātā summa pārsniedz 3,5 tūkstošus eiro. Biežākas bērnu traumas ir roku un kāju lūzumi.

Ar pirmklasnieka apdrošināšanas noteikumiem vecāki var iepazīties lapā seb.lv/pirmklasnieks.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.