Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 09 07 - 11:55

SEB banka piešķir 10 miljonus eiro uzņēmumam Rīgas Siltums

SEB banka ir piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu 10 miljonu eiro apmērā uzņēmumam Rīgas Siltums. Šie līdzekļi tiks ieguldīti uzņēmuma veikto ieguldījumu refinansēšanā, kā arī siltumapgādes infrastruktūras uzlabošanā un attīstībā.

AS Rīgas Siltums valdes locekle Birute Krūze: “Rīgas Siltums vienmēr domā par to, kā attīstīt savu biznesu un palielināt centralizētās siltumapgādes konkurētspēju. Šobrīd ir izdevīgākais laiks kredīta ņemšanai un ilgtermiņa investīciju projektu realizācijai, tāpēc kredītlīdzekļu piesaiste ļaus uzņēmumam attīstīties ātrāk. SEB banka ir sevi pierādījusi kā ilgtspējīgu sadarbības partneri, kas patiesi izprot mūsu biznesu.”

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Kredītprocentu likmes joprojām atrodas ļoti zemos līmeņos, tādēļ pašlaik ir labs brīdis piesaistīt ilgtermiņa finansējumu stratēģiskiem ieguldījumiem. Esmu gandarīts par šo iespēju paplašināt mūsu sadarbību ar Rīgas Siltumu un finansēt siltumapgādes infrastruktūras uzlabošanas projektus, kas uzņēmumam ļaus efektīvāk un kvalitatīvāk nodrošināt savus pakalpojumus.”

SEB banka ieguva tiesības izsniegt aizdevumu Rīgas Siltumam, piedaloties atklātā konkursā par kredītlīdzekļu piesaisti.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.