Switch to mobile version. Augšup

FONDU PAZIŅOJUMI - 2018 08 27 - 15:45

Izmaiņas SEB Nordic Fund ieguldījumu fondā

Vēlamies Jūs informēt par izmaiņām SEB Nordic Fund pārvaldībā un nosaukumā, kas neprasa rīcību no Jūsu puses un stāsies spēkā ar 2018. gada 21. septembri.

Nosaukuma maiņa

Apakšfonda SEB Nordic Fund nosaukums tiks mainīts uz SEB Sustainability Nordic Fund, lai precīzāk atspoguļotu fonda ieguldījumu stratēģiju.

Ilgtspējības kritēriji

Papildus SEB pamata ilgtspējības principiem, kas aprakstīti fonda prospekta 1. daļas 3. sadaļā "Ieguldījumu mērķis un politika", fonds izmantos gan negatīvu, gan pozitīvu skrīningu. Pozitīvā skrīninga mērķis ir identificēt uzņēmumus, kas veicina ilgtspējīgu vides attīstību. Negatīva pārbaude nozīmē, ka apakšfonds neieguldīs uzņēmumos, kuri:

 1. ražo vai pārdod ieročus, vai pārkāpj starptautiskās konvencijas par ieročiem, piemēram, kasešu bumbām, kājnieku mīnām, ķīmiskajiem un bioloģiskajiem ieročiem;
 2. piedalās kodolieroču programmu izstrādē vai kodolieroču ražošanā;
 3. vairāk nekā 5% no finanšu līdzekļu apgrozījuma gūst no alkoholisko dzērienu ražošanas, tabakas izstrādājumu ražošanas, pornogrāfijas materiālu ražošanas un/vai izplatīšanas, ieroču ražošanas un/vai izplatīšanas, kā arī no azartspēļu tirdzniecības;
 4. ir pierādāmi pārkāpuši starptautiskās normas attiecībā uz darba likumdošanu, pretkorupciju, vidi vai cilvēktiesībām;
 5. ir iesaistīti ogļu, gāzes un/vai naftas izpētē un ieguvē.

Apakšfondu apvienošana

Apakšfonds SEB Nordic Focus Fund (SEB Fund 2 - SEB Nordic Focus Fund) tiks pievienots SEB Nordic Fund (SEB Fund 1 - SEB Nordic Fund jeb  SEB Fund 1 - SEB Sustainability Nordic Fund).

Fondu apvienošanas mērķis ir panākt sinerģijas efektu un nodrošināt efektīvāku portfeļa pārvaldību, tādējādi samazinot ieguldītāju izmaksas.

Detalizēta informācija par izmaiņām (angļu valodā)

Atjaunotā fonda dokumentācija, ieskaitot SEB Sustainability Nordic Fund prospektu, būs pieejama SEB bankas mājaslapā www.seb.lv SEB ieguldījumu fondu sadaļā, attiecīgā fonda dokumentu sarakstā, vai arī SEB ieguldījumu fondu pārvaldes uzņēmuma mājaslapā www.sebgroup.lu.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.