Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 07 12 - 08:25

SEB youthLAB prakses programmā jaunieši iejūtas start-up uzņēmēju lomā

Šogad vasaras prakses programmā youthLAB 17 jauniešiem ir iespēja ne tikai vairāk uzzināt par SEB bankas darbu no iekšpuses, bet arī piedalīties inovāciju laboratorijā un iejusties start-up uzņēmēju lomā, attīstot jaunos pakalpojumus un novērtējot to dzīvotspēju.

Prakses programma youthLAB turpināsies sešas nedēļas. Šajā laikā jaunieši izstrādās un ieviesīs biznesa idejas, veicot klientu izpēti, finanšu plānošanu, marketingu, kā arī idejas attīstību līdz prototipam. Programmas noslēgumā notiks labāko ideju prezentācija, kurā piedalīsies youthLAB dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Igaunijas.

“Jaunas tehnoloģijas, Open Banking pieeja un inovācijas sniedz mums iespēju start-up uzņēmumu darbības modeļus integrēt arī lielās un pieredzējušās organizācijās un strādāt fintech ritmā. Mazie start-up uzņēmumi nevar atļauties ieguldīt jaunā produktā vai pakalpojumā un gadiem gaidīt, vai tas kļūs ienesīgs. Tāpēc iekšējās inovāciju laboratorijas mērķis ir ļaut bankas darbiniekiem iejusties start-up uzņēmēju lomā, kad jādomā radoši, lēmumi jāpieņem ātri, katru soli jāpārbauda pie klientiem un jāspēj pielāgoties izmaiņām. Šo programmu speciāli pielāgojām youthLAB dalībniekiem, kuri trīs komandās strādās ar reāliem biznesa izaicinājumiem. Augustā beigās redzēsim, ar kādiem jauno pakalpojumu prototipiem jaunieši noslēgs šo inovāciju maratonu,” stāsta SEB inovāciju vadītājs Kārlis Karolis, kurš vadīs arī youthLAB programmu.

Ar savu pieredzi youthLAB jaunieši dalīsies video stāstos SEB bankas Youtube, Facebook un Instagram profilos, aicinot skatītājus, īpaši jauniešus, vairāk aizdomāties par uzņēmējdarbību, iespējam izveidot savu uzņēmumu un modināt viņos snaudošu uzņēmēja gēnu.  Pirmais video blogs ir jau nopublicēts

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.