Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 06 11 - 10:45

SEB Open golfa turnīrā ziedo 2265 eiro SOS Bērnu ciematu asociācijai

9. jūnijā jau 18. reizi pēc kārtas Ozo golfa kluba laukumā notika SEB Open golfa turnīrs, kurš pulcēja 100 dalībniekus. Turnīra laikā tika savākti ziedojumi 2265 eiro apmērā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai.

Šie līdzekļi tiks izlietoti, lai bez saviem vecākiem palikušajiem bērniem sniegtu ģimeni, mīlestību, drošību, iespēju izglītoties un sasniegt savus mērķus.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “SEB Open golfa turnīrs ir viens no tradīcijām bagātākajiem golfa turnīriem Latvijā, un viena no šīm tradīcijām ir labdarības mērķu atbalstīšana. Uzskatām to par savu pienākumu atbalstīt jauno paaudzi, it īpaši tos bērnus un jauniešus, kuru dzīvē šķēršļu ir vairāk nekā iespēju. Pateicoties turnīra dalībnieku atsaucībai, varam sniegt nelielu ieguldījumu šo mērķu sasniegšanā”.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir ilggadējs SEB bankas partneris labdarības mērķu īstenošanā. Asociācijas uzdevums ir rūpēties par bērniem, kas ir palikuši bez savu vecāku apgādības, un sniegt tiem drošību un ģimenisku vidi, iespēju socializēties un izglītoties, kā arī pilnveidoties un sasniegt savus mērķus. Pašlaik SOS Bērnu ciematu asociācijas aprūpē ir aptuveni 150 bērnu, un Latvijā darbojas divi SOS bērnu ciemati – Īslīcē un Valmierā, kā arī jauniešu māja Jelgavā. Katrā ģimenē dzīvo SOS audžumamma un pieci līdz septiņi bērni.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.