Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 04 10 - 14:45

SEB dzīvības apdrošināšana: arvien vairāk pensionāru pielāgo pensijas saņemšanu savām vajadzībām

2017. gadā vairāk nekā 1600 topošo pensionāru izvēlējās SEB dzīvības apdrošināšanas piedāvāto Mūža pensijas apdrošināšanu – noslēgto līgumu skaits salīdzinājumā ar 2016. gadu pieauga par 53%, savukārt parakstīto prēmiju apjoms, kas ietver sevī pensiju 2. līmeņa kapitālu, kas novirzīts Mūža pensijas apdrošināšanai, pērn sasniedzis 9,82 miljonus eiro.

Kopš 2013. gada Mūža pensijas apdrošināšanas līgumus SEB bankā noformējuši jau vairāk par 3,5 tūkstošiem pensionāru. Šajā laikā SEB dzīvības apdrošināšanā parakstīto Mūža pensijas apdrošināšanas prēmiju apjoms sasniedzis 22,52 miljonus eiro.

SEB dzīvības apdrošināšanas vadītāja Kristīne Lomanovska: “Ar katru gadu interese par šo pakalpojumu pieaug. Arvien vairāk strādājošo apzinās, ka pensiju 2. līmenī uzkrātais kapitāls ir viņiem piederoša nauda, bet Mūža pensijas apdrošināšana – tā ir iespēja ne tikai gudri izmantot šo kapitālu, bet arī atstāt to mantojumā cilvēkam, kas norādīts apdrošināšanas polisē kā labuma guvējs. Lielākā daļa mūsu klientu izmanto teju visas pakalpojuma priekšrocības, piemēram, 76% no klientiem izvēlas saņemt uzkrāto kapitālu trijos posmos, kas nozīmē, ka viņi ir pielāgojuši pensijas saņemšanu savām vajadzībām. Turklāt šobrīd kopumā jau 36 mantinieki vai nu saņem viņiem atstāto summu, vai gaida tās izmaksu.”

Mūža pensijas izmaksai tiek izmantoti pensiju 2. līmenī uzkrātie līdzekļi. Lai saņemtu Mūža pensiju, pensionējoties ir jāiesniedz iesniegums Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA) par vēlmi saņemt Mūža pensijas apdrošināšanu kādā no dzīvības apdrošināšanas kompānijām un jānoslēdz ar to apdrošināšanas līgums.

Mūža pensijas apdrošināšana dod iespēju pensionāram izvelēties gan pensijas izmaksas posmus, gan izmaksas regularitāti un apmēru. Pieteikties SEB Mūža pensijai var cilvēki, kuri uz pensionēšanās brīdi savā pensiju 2. līmenī ir uzkrājuši vismaz trīs tūkstošus eiro. Sava uzkrājuma apmēru iespējams uzzināt jebkurā VSAA nodaļā vai portālā Latvija.lv.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.