Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 03 20 - 13:40

Global Banking & Finance Awards: SEB - labākā Retail banka Latvijā

Viens no vadošajiem finanšu žurnāliem Global Banking & Finance review astotajā ikgadējā balvu pasniegšanas programmā Global Banking & Finance Awards atzinis SEB banku par labāko Retail banku Latvijā 2017. gadā.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “Global Banking & Finance Awards žūrijas locekļi par efektīvākiem atzinuši mūsu piedāvātos risinājumus, ko sniedzam privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu segmentā. Pirms gada nomainot mūsu iekšējo un klientu apkalpošanas IT sistēmu, uzstādījām sev mērķi padarīt bankas pakalpojumus klientiem vēl ērtāk lietojamus. Daudz strādājam, lai arvien vairāk pakalpojumu ir pieejami digitāli un attālināti, attīstām iespēju parakstīt dokumentus internetbankā, plānojam ieviest tiešsaistes video konsultācijas, lai klienti varētu saņemt konsultāciju, neapmeklējot filiāli. Esam ieviesuši tādu inovatīvu un unikālu pakalpojumu kā Digitālā krājkase. Novērtējam un arī mainām mūsu filiāļu atrašanās vietas, lai tā būtu vēl ērtāki un pieejamāki mūsu klientiem. Saņemtais apbalvojums ir liels novērtējums mūsu paveiktajam un iedvesma komandai turpināt nodrošināt izcilu servisu mūsu klientiem.”

Global Banking & Finance Awards  programma dibināta 2011. gadā. Katru gadu programmas ietvaros tiek godināti uzņēmumi, kas savas darbības vērš uz globālās finanšu sabiedrības inovācijām, progresu un iedvesmojošām pārmaiņām.

 

Papildu informācijai:
Agnese Strazda, SEB bankas Korporatīvās komunikācijas pārvaldes vadītāja – 29149306,
 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.