Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 03 08 - 16:45

SEB līzings: dāmas Latvijā vislabprātāk brauc ar Toyota, Nissan un Opel

SEB līzinga dati liecina, ka 2017. gadā sieviešu vidū populārākās auto markas bija Toyota, Nissan un Opel. Vairāk nekā puse no SEB līzinga finansētajiem auto, ko iegādājās daiļā dzimuma pārstāves, bija pilnīgi jauni spēkrati.

Lai gan pastāv uzskats, ka sievietes dod priekšroku sarkanās krāsas automašīnām, SEB līzinga dati liecina, ka starp jaunām mašīnām, ko dāmas iegādājās pērn, sarkanā krāsa bija otrā populārākā, savukārt pirmajā vietā ierindojās baltā krasa. Vēl starp pieprasītām krāsām sieviešu vidū  bija tumši un gaiši pelēkā, ķiršu, melnā un brūnā.

SEB līzinga dati liecina, ka lielākā daļa no auto, ko iegādājas sievietes, ir mašīnas ar benzīna dzinēju, savukārt vidējā auto iegādes summa ir 16 500 eiro.

SEB līzinga vadītāja Jeļena Gavrilova: „Pērn SEB līzingam bija apmēram 600 darījumi, kad spēkratu iegādājās sievietes. Novērojām, ka sievietes automašīnu izvēlei pievēršas ļoti pārdomāti, un auto līzingā dāmu izvēli pamatā nosaka tādi racionāli kritēriji kā ekonomisks degvielas patēriņš, pietiekama jauda, bērnu vajadzībām pielāgots auto ar atbilstošu bagāžnieku, kurā iespējams ērti ievietot ratiņus, somas un iepirkumu maisiņus, kā arī braukšanai pilsētā piemēroti izmēri. Turklāt ar katru gadu sieviešu vidū pieaug pieprasījums pēc pilnīgi jauniem auto, kas pērn veidoja 54% no kopēja darījumu skaita.”

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.