Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 03 05 - 14:50

SEB banka – TOP darba devējs 2017 Latvijā

Noslēdzoties personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia ikgadējai darba devēju aptaujai, tika izveidots labāko darba devēju tops, paziņojot Latvijas iekārotākos darba devējus vairākās kategorijās. Pirmo vietu darba devēju topā, pakāpjoties par 23 vietām, ieguvusi SEB banka. Savukārt starp darba devējiem finanšu sektorā SEB bankai ir 2. vieta.  Balsojumā par iekārotākajiem darba devējiem ir piedalījusies liela sabiedrības daļa, sasniedzot gandrīz 7 000 respondentu.

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja:

”Šis ir apliecinājums mūsu komandas spēkam – mēs paši veidojam savu organizāciju labāku, vidi – draudzīgāku un darbu – aizraujošāku! Zinu, ka liela daļa darbinieku novērtē iespēju strādāt attālināti, darboties darbinieku laboratorijās un piedalīties reversajā mentoringā ar uzņēmuma augstākā līmeņa vadītājiem. Bet tas noteikti nav izšķirošais. Lielākais sasniegums ir komandas motivācija, spēja uzņemties iniciatīvu, lai meklētu arvien jaunus risinājumus klientu vajadzībām. Paldies, klientiem, darbiniekiem un partneriem, ka lepojaties ar SEB!”

Kristiāna Boša-Zambare, SEB bankas personāla pārvaldes vadītāja:

”Mūsu darbinieki augstu novērtē organizācijas kultūru un atmosfēru. Turklāt mēs kā uzņēmums gribam palīdzēt darbiniekiem gatavoties nākotnei, tāpēc Baltijas valstīs, sākot ar šī gada 1. jūliju, ieviesīsim jaunu pensiju iemaksu sistēmu, kas nozīmē, ka papildus regulārajām algām veiksim iemaksas privātajā pensiju uzkrājumā visiem darbiniekiem jau pēc 12 mēnešu darba perioda, kas ir krietni ātrāk nekā līdz šim.”

Aivis Brodiņš, CV-Online Latvia vadītājs par TOP darba devējs 2017:

”Aptaujas rezultāti atspoguļo izteiktu tendenci – iekārotākais darba devējs aizvien biežāk darba ņēmēju vērtējumā ir viņu pašreizējā vai bijusī darbavieta. Šogad tādu respondentu skaits ir būtiski pieaudzis, sasniedzot aptuveni 70% no visiem aptaujas dalībniekiem. Tas liecina, ka uzņēmumi, gan mērķtiecīgi strādā pie darbinieku apmierinātības un savas reputācijas darba tirgū, gan arī aktīvi iesaistījuši darbiniekus aptaujas anketas aizpildīšanā.

Šis gads iezīmē būtiskas izmaiņas labāko darba devēju TOP 50, jo visi uzņēmumi no iepriekšējā gada topa ir mainījuši savas pozīcijas, kā arī pienākuši vairāki jaunpienācēji. Tādējādi ir noskaidrots arī jauns iekārotākais darba devējs, kas pirmais nāk prātā lielākajai daļai darba ņēmēju – AS SEB Banka, kas augsto novērtējumu ieguvusi tieši pateicoties aktīvajai esošo darbinieku iesaistei.”

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.