Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 01 05 - 14:35

Global Finance atzinis SEB digitālos risinājumus par labākajiem visās Baltijas valstīs

Starptautiskais biznesa un finanšu žurnāls Global Finance, vērtējot banku sniegtos digitālos risinājumus Centrālajā un Austrumeiropā, atzinis SEB internetbanku par labāko Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.
 

Iļja Nogičevs, SEB bankas Digitālās attīstības vadītājs:

“Ņemot vērā SEB bankas prioritātes automatizācijas un digitalizācijas jomā, varam būt gandarīti, ka starptautiskie eksperti ir pamanījuši un novērtējuši mūsu pūliņus. Pēdējā gada laikā esam ieviesuši virkni jaunus digitālos risinājumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem visā Baltijā – esam ieviesuši mobilo aplikāciju, Smart-ID, platformu jaunajiem uzņēmumiem eakademija.seb.lv un iespēju pieteikties un parakstīt kredītaizdevumus attālināti internetbankā.”

Global Finance jau 18. reizi izvērtē bankas, kuras piedāvā labākos digitālos risinājumus Āzijas un Klusā okeāna reģionā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Latīņamerikā, Ziemeļamerikā, Rietumeiropā un Centrālajā un Austrumeiropā. Lai noteiktu laureātu, tiek vērtēts digitālais serviss, piedāvāto pakalpojumu klāsts un klientu iesaistes līmenis, tiešie ieguvumi no klientu digitālās apkalpošanas, tiešsaistes un mobilās bankas dizains un funkcionalitāte, klientu skaita pieaugums, kuri izmanto digitālos risinājumus.

Starptautiskais biznesa un finanšu žurnāls Global Finance tiek izdots kopš 1987. gada vairāk nekā 158 valstīs, no kuriem lielākā daļa ir organizāciju un uzņēmumu vadītāji un finanšu speciālisti.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.