Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 12 20 - 13:00

Precizējums SEB bankas cenrādī: skaidras naudas darījumi bankomātos un pārrobežu maksājumi

2018. gada 20. februārī stājas spēkā vairāki precizējumi SEB bankas cenrādī saistībā ar skaidras naudas izņemšanas un iemaksas darījumiem bankomātos. Savukārt 13. janvārī spēkā stājas izmaiņas saistībā ar pārrobežu maksājumu apstrādi.

No 20. februāra stājas spēkā precizējumi, kas attiecas uz brīdi, kad banka uzsāk piemērot komisiju pēc mēneša bezmaksas izmaksu vai iemaksu limita pārsniegšanas.

Pašlaik cenrādis nosaka, ka komisijas maksa tiek piemērota, sasniedzot vai pārsniedzot mēneša iemaksas/izmaksas noteiktajā apmērā. No 20. februāra spēkā būs nosacījums, ka komisijas maksa tiks piemērota, pārsniedzot mēneša iemaksas/izmaksas noteiktajā apmērā”. Šis precizējums tiek veikts, lai bankas cenrādis taptu vienkāršāks un klientiem saprotamāks.

Tāpat kā līdz šim privātpersonas varēs izmantot savas norēķinu kartes un kredītkartes bankomātos, lai kalendārā mēneša laikā savos kontos bez maksas iemaksātu skaidru naudu līdz 6 000 EUR. Komisijas maksas nav mainītas: pārsniedzot skaidras naudas iemaksas limitu, tiks piemērota komisija 0.1%. Ar norēķinu kartēm arī turpmāk privātpersonas varēs kalendārā mēneša laikā bankomātos skaidrā naudā bez komisijas maksas izņemt līdz 600 EUR. Pārsniedzot skaidras naudas izmaksas limitu, tāpat kā līdz šim tiks piemērota komisija 0.2%.

Uzņēmumi varēs turpināt izmantot kredītkartes un norēķinu kartes, lai bankomātos mēneša laikā savos kontos bez komisijas maksas iemaksātu skaidrā naudā līdz 6 000 EUR. Pārsniedzot šo limitu, tāpat kā iepriekš tiks piemērota komisija 0.1%.

13. janvārī stājas spēkā jaunā SEB bankas Kredītpārvedumu noteikumu redakcija. Tādēļ turpmāk SEB banka pieņems apstrādei pārrobežu maksājumus jebkurā valūtā (piemēram, arī USD vai RUB) uz Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm, kā arī Šveici, Monako, Sanmarino vai Andoru, tikai gadījumā, ja klients kā komisijas iekasēšanas veidu būs izvēlējies “SHA” (klients sedz SEB bankas komisiju, bet korespondentbanku un/vai saņēmējbankas komisijas sedz maksājuma saņēmējs). Šī izmaiņa tiek veikta saistībā ar ES Maksājumu pakalpojumu direktīvas PSD2 prasību ieviešanu.

Detalizēta informācija par precizējumiem SEB bankas cenrādī

SEB bankas Kredītpārvedumu noteikumi

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.